E3 2018 sırasında Xbox, PlayStation ve Nintendo gibi ekiplerin sunumları ile karşılaşacağız. Hatta net bir rakam vermek gerekirse, The PC Gaming Show ve Square Enix sunumları ile birlikte toplam 7 adet E3 2018 sunumu göreceğiz. Maraton başlamadan 1 gün önce düzenlenecek EA Play 2018 etkinliğini de sayarsanız, toplam 8 sunum göreceğiz. Tabii geçtiğimiz sene bu kadar çok sunum yoktu. Bu sene fazla sunum olması, tabii ki E3 2018 maratonuna katılan yeni ekiplerden ötürü.

The PC Gaming Show

The PC Gaming Show ve Square Enix neler gösterecek acaba?

Haberimizin başlığında da dediğimiz gibi, bu sene E3 2018 maratonuna The PC Gaming Show ve Square Enix sunumları da dahil olacak. Bu sunumların saatleri ise, Türkiye saatleri ile E3 2018 sunumları yazımızda da dediğimiz gibi Square Enix ekibinin sunumu 11 Haziran 2018 tarihinde, saat 20:00’da gerçekleştirilecek. PC Gamer tarafından sunulacak olan The PC Gaming Show ise 12 Haziran 2018 tarihinde, saat 01:00’da gerçekleştirilecek.

Yapılan açıklamalara göre The PC Gaming Show etkinliği Twitch, Facebook, YouTube ve Steam platformları üzerinden canlı yayın ile sunulacak. Square Enix ekibinin sunumu ise Facebook, Mixer, Twitch, YouTube ve Twitter platformları üzerinden canlı olarak yayımlanacak. Oyuncular, bu sunum sırasında ise Kingdom Hearts III, Shadow of the Tomb Raider, Dragon Quest XI, Left Alive, Final Fantasy XV için ek paket, Project Octopath, Life is Strange 2 ve The Avengers Project yapıtlarını görmeyi umuyor. Bakalım ekip, nasıl çıkacak karşımıza? Merakla bekliyor olacağız.

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster