Ekibimize yeni yazarlar arıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

The Last of Us Part II oyununun yardımcı yönetmeni, oyunun bitmek üzere olduğunu söyledi

The Last of Us Part II oyununun 2019 senesinde çıkacak olmasına dair alınan bilgiler her geçen gün artıyor.

Days Gone oyununun ardından tamamen sessizliğe bürünen Sony, oyuncular tarafından merakla beklenen The Last of Us Part II oyununun çıkış tarihini sır gibi saklamaya devam ediyor. Yine de The Last of Us 2 hakkında bugüne kadar ortaya çıkan bilgilere bakarak, bu oyunun 2019’da çıkacağını tahmin edebiliyorduk. Bugün de o tahminlerimizi güçlendirebilecek bir gelişme yaşandı.

The Last of Us 2

The Last of Us 2, bitmek üzere olabilir

The Last of Us Part II oyununun yardımcı yönetmeni olan Anthony Newman, Twitter üzerinden kendi ekibinin yeni çalışma arkadaşları aradığını belirtti. Yalnız, böyle bir paylaşım yaparken Anthony Newman, “Oyunu tamamlamamıza yardımcı olabileceğiniz birçok açık pozisyon bulunuyor.” şeklinde bir cümle kullandı. Bu cümleye bakarak da bahsettiğimiz video oyununun geliştirilme sürecinin bitmek üzere olduğunu anlayabiliyoruz.

Tahmin edebileceğiniz gibi bu paylaşım ardından oyuncular, bu video oyununun çıkış tarihi konusunda tekrar hareketlendi. Aynı oyuncular, bu video oyununun 2019 senesinde piyasaya sürüleceği konusunda daha da kesin bir görüşe sahip oldu. Bazı oyuncular ise tahmin edebileceğiniz gibi bu video oyununun, 2020 senesini hedeflediğini savunmaya devam etti. Bizler ise hala The Last of Us Part II oyununun 2019 senesinde sürpriz bir şekilde piyasaya sürülebileceğini düşünüyoruz.

Tabii ki bu Twitter paylaşımı hiçbir şey ifade etmiyor da olabilir. Anthony Newman, o cümleyi rastgele bir şekilde kurmuş olabilir, lafın gelişi olabilir, her şey olabilir yani. Bu sebepten ötürü de size vermiş olduğumuz bu bilgiye, oyunun 2019 senesinde çıkacak olma bilgisine net olarak inanmanızı önermiyoruz.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir