The Last of Us Part II oyunundan yeni oynanış videosu sızdırıldı

The Last of Us Part II oyununun ertelendiği gün yeni bir video sızdırıldı ve yeni, resmi görseller yayımlandı.

The Last of Us Part II oyunu Koronavirüs yüzünden ertelenmişti. İşte bu erteleme olayının yaşandığı gün oyuna ait yeni bir oynanış videosu sızdırıldı. Bu oynanış videosunun kendisini hemen yukarıdan sizler de görebilirsiniz. Bahsi geçen videoda Ellie karakterini çok kısa bir süreliğine görüyoruz. Ayrıca gitar çalma temelli bir mini oyun da The Last of Us 2 oyununun videosu içerisinde görünüyor. Haberimizin devamında ise sızdırılan bir başka video ve yayımlanan yeni, resmi görseller yer alıyor. Dilerseniz detaylara bir göz atalım.

The Last of Us 2

The Last of Us 2 için sızdırılan bir başka video da var

Eğer haberimizin en tepesinden izlemiş olduğunuz oynanış görüntüleri size yetmediyse, haberimizin en altından bir başka videoya da ulaşım sağlayabilirsiniz. Yalnız, bu video geçmişte sızdırılmıştı ama YouTube üzerinden kendisine ulaşabilmek mümkün değildi; Sony, videolara telif hakkı göndermişti. Şimdi ise iki videoya da bu satırları yazdığımız sırada herhangi bir telif hakkı gelmedi ve izlenebiliyorlar. Muhtemelen Koronavirüs yüzünden olacak ki Sony tarafında işler biraz yavaş ilerliyor.

Son olarak, The Last of Us Part II oyununun ertelenme haberinden sonra oyuna ait yeni ve resmi görseller de yayımlandı. Bu görsellerin tamamına PlayStation markasının resmi internet sitesi üzerinden bakmanız gerekiyor. O görsellerden bir tanesi de hemen yukarıdan görüntülenebiliyor. Tüm görselleri size tek bir yazıda sunmak yerine, direkt olarak kaynağı bağlantılamak istedik.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x