Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

The Elder Scrolls Online: Greymoor, çıkışını gerçekleştirdi

The Elder Scrolls Online: Greymoor, oyuncuları bir kez daha Skyrim bölgesine davet ediyor.

Western Skyrim, The Elder Scrolls V: Skyrim oyunundan 900 yıl önceki haliyle, ZeniMax Online Studios ekibinin ödüllü çevrim içi oyun olan The Elder Scrolls Online: Greymoor ile size hem yeni, hem de tanıdık gelecek. Bugünden itibaren PC ve Mac oyuncuları, Western Skyrim bölgesinin karla kaplı dağlarını ve Blackreach tarafının bitmek bilmeyen derinliklerini keşfetmeye başlayabilir. Bu oyun; Xbox One ve PlayStation 4 için 9 Haziran 2020 tarihinde, Google Stadia için de 16 Haziran 2020 tarihinde oynanabilecek. Bu video oyununun Google Stadia platformundaki çıkışının yanı sıra temel ana oyun ve ona bağlı olan Morrowind isimli bölümü, 16 Haziran 2020 tarihinde Google Stadia Pro abonelerine ücretsiz olacak.

Bir yıl sürecek birbirine bağlı Skyrim’in Karanlık Kalbi macerasının ikinci güncellemesi olan Greymoor isimli genişletme paketi, The Elder Scrolls dünyasının geçmişine ışık tutan ve her tür oyuncuya çeşitli ödüller sunan devasa Eski Eserler sistemini, Harrowstorm için dünya etkinliklerini, performans iyileştirmelerini ve çok daha fazlası da oyuna getiriyor. Yaklaşık 30 saatlik yepyeni hikâye içeriğiyle birlikte The Elder Scrolls Online: Greymoor, temel oyuna yepyeni deneyimler getirerek hem eski oyunculara hem de oyuna yeni başlayanlara yeni ve muhteşem hikâyeler ve içerikler sunuyor.

The Elder Scrolls Online: Greymoor

The Elder Scrolls Online: Greymoor, şimdi oyuncuları bekliyor

The Elder Scrolls Online oyununa yeni eklenen Western Skyrim’de oyuncular, Nord’ların acımasız diyarlarında gezecek; The Elder Scrolls V: Skyrim oyununda keşfettikleri haline kıyasla daha da genişletilmiş olan Blackreach’in en derinlerine inerek sinsi canavarlarla savaşıp; Skyrim’in Karanlık Kalbi’nin sırrını çözecekler. Oyuncular Solitude, Morthal, Labyrinthian, Dragon Bridge ve aşina oldukları daha birçok Western Skyrim bölgesini keşfedecekler.

Bir Vampir Lordu tarafından yönetilen dehşet verici bir canavar ordusu Blackreach’in derinliklerinden yükselişe geçti. Kendi şeytani planlarını gerçekleştirmek için önlerine çıkan tüm ruhları tüketmeyi amaçlayan canavarları durdurma ve Skyrim’in Karanlık Kalbi’nin sırrını çözme görevi, hayranların ana oyundan tanıdığı ve çok sevdiği Lyris Titanborn gibi kahramanların elinde.

The Elder Scrolls Online: Greymoor ile birlikte oyuncuların eşsiz koleksiyon ögeleri, defineler; hatta güçlü Mythic eşyalar toplayarak Tamriel’in saklı tarihini keşfetmesini sağlayan ve oyunculara çok çeşitli ödüller sunan yepyeni Eski Eserler sistemi de oyuna ekleniyor. Bu kapsamlı savaş dışı sistemin bir parçası olarak oyuncular; tüm Tamriel’i ve Western Skyrim’in ötesini gezerek kadim eserlerin yerlerini bulacak ve dünya çapında tanınan arkeologlar olmak için onları kazıp çıkaracaklar.

The Elder Scrolls Online: Greymoor ayrıca Harrowstorms olarak bilinen; Western Skyrim sakinlerine dehşet saçan doğaüstü fırtınalar biçimindeki yeni dünya etkinliklerini de oyuna getiriyor. Oyuncular, bölgeye terör estiren Harrowstorms’u dindirmek ve Tamriel’i tehdit eden vampir tehlikesini durdurmak için birlikte çalışmak zorundalar.

Mevcut oyuncular, bu oyun için dijital yükseltme paketini Steam üzerinden 189 TL karşılığında alabilirken; yeni oyuncular temel oyunun yanı sıra Morrowind, Summerset ve Elsweyr bölümlerini içeren bu oyunun paketini; Steam üzerinden 299 TL’ye satın alabilecekler.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x