The Culling 2, satıştan kaldırılıyor

The Culling 2 isimli video oyunundan daha önce bahsetmiştik. Bu oyun, video oyunu tarihinin en çabuk ölen oyunlarından bir tanesi idi. Çünkü bu oyun, daha çıkışının üzerinden 24 saat geçmeden en fazla 2 oyuncu tarafından filan oynanıyordu. Bugün ise The Culling 2 oyununun geliştirici ekibi bir açıklama yaparak, oyunlarının satıştan kaldırılacağını belirtti. Ayrıca, açıklamaların devamına bakarsak, oyuncuların sevmiş olduğu serinin ilk oyunu da tamamen ücretsiz olacak.

The Culling 2

The Culling 2 gidiyor ama orijinal oyun geri dönüyor

Xaviant Games isimli ekip, The Culling oyununun desteğini Aralık 2017’de keserek, serinin ikinci oyunu üzerinde çalışmaya başlamıştı. Tabii bu durum oyuncuların pek hoşuna gitmemişti. Şimdi ise geliştirici ekibin olumlu bir adım attığını görüyoruz. Çünkü oyuncuların sevmemiş olduğu ikinci oyun satıştan kaldırılıyor. Ekip, üçüncü bir oyun yapmak yerine ise desteğini kestiği video oyununa geri dönüyor. Ayrıca bu oyunun da herkese ücretsiz olarak verileceği açıklanıyor.

Geliştirici ekipten gelen açıklamalara göre Xaviant Games, The Culling isimli ilk oyunun, ilk sürümüne geri dönecek. Yani oyuncular, The Culling oyununun erken erişime açıldığı ilk günü, seneler sonra tekrar deneyimleyecek. Çünkü geliştirici ekip, oyunun o sürümü üzerinde çalışmaya başlayıp, oyuncuların gönlünü memnun etmek istiyor. Açıklamaların devamına göre bu video oyunu, oyunculara 2 farklı halde sunulacak. Bu da yine oyuncuları memnun etmek için yapılacak.

Açıklamalara göre oyunun bir sürümü, direkt olarak Mart 2016 sürümü olacak. Yani, oyunun erken erişime açıldığı ilk sürümü. Diğer sürüm ise oyunun ücretsiz bir sürümü olacak. Geliştirici ekip, oyunun bu sürümü üzerinde aktif bir çalışma sergileyecek. Yani, eğer oyuncular geliştirilen bir video oyunu görmek istiyorsa, The Culling oyununun ücretsiz olan sürümünü oynayacak.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir