Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Sucker Punch Productions, Ghost of Tsushima ardından yeni projesine geçiyor

Ghost of Tsushima oyunundan sonra yine bir üçüncü şahıs bakış açısına sahip olan açık dünya oyunu mu geliştiriliyor?

Sucker Punch Productions, Ghost of Tsushima oyununun geliştirilme sürecini sonlandırdı ve daha bu oyun piyasaya sürülmeden, yeni projenin planlarını yapmaya başladı bile. Bu durumu, şirket tarafından yayımlanan yeni bir iş ilanı ile anlayabiliyoruz; Sucker Punch Productions, ekibi için yeni bir yapımcı arıyor. Bu yapımcının, bir proje ile başından, sonuna kadar ilgileneceği açık bir şekilde belirtiliyor. Yani, halihazırda geliştirilme sürecinde olan bir oyun kast edilmiyor; muhtemelen bu yapımcı ardından geliştirilme süreci başlayacak.

Ghost of Tsushima

Ghost of Tsushima ardından nasıl bir oyun gelecek?

Yayımlanan iş ilanına göre ekibe alınacak olan yapımcının, en azından 2-4 senelik bir çevrim içi veya konsol oyunu geliştirme deneyiminin olması gerekiyor. Bu bilginin haricinde tabii ki daha fazla şey söyleniyor pozisyon için ama onların hiçbiri, geliştirilecek olan video oyunu hakkında bilgi vermiyor. Elimizdeki tek maddeye bakarak da oyunun çevrim içi yapıya sahip olacağının bir ihtimal olduğunu anlayabiliyoruz. Ayrıca bu oyunun konsol için geliştirilecek olması gayet normal; ekip, muhtemelen bir PlayStation 5 oyunu üzerinde çalışacak.

Tüm bunların haricinde Sucker Punch Productions; kıdemli kalite kontrol çalışanı, oynanış programcısı, kamera tasarımcısı ve kıdemli ışıklandırma sanatçısı da arıyor. Bu iş ilanlarının geneline baktığımız zaman da AAA seviyesinde, açık dünya temeli, üçüncü şahıs bakış açısına sahip olan bir proje görüyoruz. Yalnız, bu bilgilerin verildiği iş ilanlarında, çalışanların yeni bir projeye alınıp, alınmayacağı net bir şekilde belirtilmiyor. Bazı iş ilanlarında hiçbir bilgi bulunmuyor ama onlarda da çalışanın şirketin yeni projesi için işe alınacağı açık bir şekilde belirtiliyor. Bu yüzden de bu ekibin neler yaptığını tahmin etmek şimdilik zor gibi duruyor.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x