Ghost of Tsushima, 30-50 saat arası süren bir oyun olacak

Ghost of Tsushima, içi dışı içerik dolu bir video oyunu olacak.

Temmuz 2020 içerisinde PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro için çıkışını gerçekleştirecek olan Ghost of Tsushima oyunu hakkında yeni bilgiler almaya devam ediyoruz. Bugün bu oyun hakkında aldığımız bilgiler ise direkt olarak kendisinin uzunluğu hakkında. Evet, oyun hakkında verilen yeni bilgilere göre bu yapıt, tüm içerikleri ile birlikte 30-50 saat arası sürebilecek. Oyunun içerisinde bolca yan görev, tanışılabilecek kişi, keşfedilecek mekan ve çok daha fazlası bulunacak. Yani, oyuncular muhtemelen içeriğe doyacak.

Ghost of Tsushima

Ghost of Tsushima oyununda herkes keşfetmeyi bilmeli

Ghost of Tsushima oyununun kreatif yönetmeni tarafından yapılan açıklamalara göre eğer oyuncular ana rotadan dışarıya çıkarsa, sadece ana görevleri yapmazsa, keşfe önem verirse bu oyun 30-50 saat arası sürebilecek bir kapasiteye sahip. Eğer oyuncular sadece ana görevleri yapacak olursa da muhtemelen 15-20 saat arasında bir deneyim yaşanacak. Yalnız, oyunun kreatif yönetmeni herkesi keşfe çağırıyor ve oyuncuların ana rotadan dışarıya çıkmasını öneriyor; bu oyunda keşfedilecek çok fazla güzel şey var.

Bu arada, bahsi geçen video oyunu içerisinde bir Ghost veya Samuray olabilecektik. Kim olacağımızı oyun içerisindeki aksiyonlarımız belirleyecekti. Yalnız bu durum bazı oyuncuları endişeye düşürmüştü. Bir oyuncu, Ghost olmak istiyorken, Samuray gibi davranamayacak mıydı? Kreatif yönetmen bu konu hakkında da konuştu ve oyuncuların tamamen özgür olacağını belirtti. Yani, Ghost veya Samuray gibi davranmak, sizi hiçbir şekilde oyun içerisinde kısıtlamayacak. İstediğiniz an, istediğiniz şeyi yapabileceksiniz.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x