Street Fighter V oyununa Dan Hibiki geliyor

Street Fighter V oyununa gelecek olan son içerikler resmi olarak açıklandı.

Beş yıldan biraz daha uzun bir süre önce Street Fighter V, dünya çapındaki dövüş oyunu hayranları için piyasaya sürüldü. O zamandan beri, oyun büyümeye ve şu anki aksiyon dolu güç merkezine dönüşmeye devam etti. Bugünden itibaren, Street Fighter V oyununun tarihi beşinci ve son sezonu, yeni karakter Dan Hibiki’nin ve tüm PlayStation 4 ve Steam oyuncuları için ücretsiz içeriğin yayımlanmasıyla resmen başladı. Buna yeni bir V-Shift isimli savaş mekaniği, yeni eğitim aşaması ve tüm oynanabilir karakterler için güncellenmiş bir savaş dengesi dahil. Yeni senesinin tüm detayları ise haberimizin devamında yer alıyor.

Street Fighter V: Champion Edition

Street Fighter V için son içerikler geliyor

Bugün yayımlanan Dan Hibiki, kendine özgü kışkırtma hareketleri ve kendini Master of Saikyo olarak ilan ettiği dövüş teknikleriyle Street Fighter V oyununun 5. sezonuna şık bir şekilde başlıyor. Street Fighter Alpha serisinin dayanak noktası olan ve son olarak Street Fighter IV yapıtında görünen Dan Hibiki, Ryu ve Ken’in eğitim ortağıdır. Geri adım atmayan herkesi eğitmek için donanımlı olduğunu düşünüyor. Dan, bu oyunun kadrolarına artık Season 5: Character Pass veya Season 5: Premium Pass ile eklenebilir veya ayrıca satına alınabilir.

Bugün tüm Street Fighter V oyuncuları için ücretsiz bir güncelleme olarak sunulan güçlü bir V-Shift isimli savaş mekaniği, oyunculara yepyeni savunma seçenekleri ve stratejileri sunuyor. Doğru zamanlandığında yalnızca bir V-Gauge çubuğuna mal olan V-Shift, oyuncuların zamanı kısa bir süre için yavaşlatan tamamen yenilmez bir geri kaçma gerçekleştirmesine olanak tanıyarak savaşçıların karşı saldırılarını daha iyi planlamalarına yardımcı olur. Ek olarak, tüm oyuncular artık ücretsiz olarak The Grid Alternative adlı yeni bir eğitim aşamasının yanı sıra tüm oynanabilir karakterler için güncellenmiş bir savaş dengesi elde ederek oyunun savaş sistemine daha fazla oyun derinliği ve iyileştirmeler ekleyebilir.

Sezon 5 döneminin geri kalanına baktığımızda, dört karakter daha Street Fighter V: Champion Edition yapıtına katılmaya hazırlanıyor: Rose (İlkbahar 2021), Oro (Yaz 2021), Akira (Yaz 2021) ve beşinci ve final duyurulmamış karakter (Güz 2021). Rose sahnesi (İlkbahar 2021) ve Akira sahnesi (Yaz 2021) dahil olmak üzere sezon 5 için toplamda 26 yeni kostüm ve iki yeni sahne de planlanıyor. Yeni karakterlerin ve ilgili içeriğin keyfini çıkarmak için şu anda iki farklı bilet mevcut: Season 5: Character Pass ve Season 5: Premium Pass.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x