Ekibimize yeni yazarlar arıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

Star Wars Jedi: Fallen Order, Playstore üzerinde ön siparişe açıldı

Eğer Star Wars Jedi: Fallen Order ilginizi çekmiyorsa, Playstore üzerinde Death end re;Quest oyunu da satışa çıktı.

Playstore, yeni video oyunlarına ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Bugün, Türk Telekom şirketinin bu video oyunu platformunda bazı yenilikler yaşandı. Bu yeniliklerin başını ise Star Wars Jedi: Fallen Order çekti; bu video oyunu, platformda ön siparişe açıldı. Yaşanan bu olay ardından da Death end re;Quest isimli video oyunu da satışa çıktı. Dilerseniz konunun detaylarına, yazımızın devamından bakalım.

Playstore

Playstore, yepyeni yapıtlar satıyor

Star Wars Jedi: Fallen Order, bahsetmiş olduğumuz platform aracılığı ile 348 TL olarak satın alınabiliyor. Yalnız, bu fiyatın indirimli olduğunu söylemek isteriz. İndirim bittiği zaman Star Wars Jedi: Fallen Order oyununun ön sipariş fiyatı, 380 TL olacak. Oyuncular, indirimin üzerine bu video oyununu Türk Telekom internet müşterilerine özel 29,00 TL x 12 ay taksitle de satın alabilecek gibi görünüyor.

Bahsetmiş olduğumuz bu video oyununa ön sipariş verdiğiniz taktirde; Turuncu Işın Kılıcı Rengi, 2 kozmetik Işın Kılıcı özelleştirme seti ve BD-1 için kozmetik kaplama hediyelerinin de sahibi olabileceksiniz. Bu sayede de Star Wars Jedi: Fallen Order oyununu oynarken, diğer oyunculardan bir tık daha farklı bir yapıya sahip olacaksınız. Tabii ön sipariş vermeyenler de bir şey kaybetmeyecek.

Eğer Star Wars Jedi: Fallen Order oyunu ilginizi çekmediyse, sırada Death end re;Quest var. Bu video oyunu, Playstore üzerinde geçen saatlerde satışa çıktı. 72 TL olarak satılan Death end re;Quest, Türk Telekom internet müşterilerine özel 6,00 TL x 12 ay taksitle de satın alınabiliyor. Ayrıca belirtmemiz gerekiyor ki bu oyun; her yaş için uygun olmayabilecek içerik içerir. Bu içeriklere kan, şiddet, müstehcen temalar ve güçlü dil de dahildir.