Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Star Wars Battlefront II oyununun tüm eklentileri bir pakete koyulabilir

Rise of Skywalker güncellemesiyle birlikte bu yapıma hareketlilik gelebilir.

Çıkışını, 17 Kasım 2017 tarihinde; PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için gerçekleştiren Star Wars Battlefront II için yeni duyumlar gelmeye devam ediyor. Oldukça sancılı bir çıkış dönemi gerçekleştiren ve ağır eleştirilerin hedefi haline gelen bu yapıma olan destek, EA ve DICE tarafından kesilecek gibi durmuyor. Şimdi de Star Wars Battlefront 2 için yeni bir sürümünün piyasaya sürüleceğine dair bazı söylentiler kulağımıza çalınıyor.

Star Wars Battlefront 2 oyununun tüm eklentileri bir pakete koyulacak

Star Wars Battlefront 2, güçlü bir paket oluyor

Gelen söylentilere bakılırsa Star Wars Battlefront II için yeni bir dijital oyun paketi yayımlanacak. Bu paket yalnızca dijital olarak satı sunulacak ve oyunun geçmişteki tüm içeriklerini bünyesinde bulunduracak. Bahsettiğimiz sürümün, Rise of Skywalker güncellemesiyle birlikte satışa sunulacağı da gelen sızıntı haberlerinde yer alıyor.

Star Wars Battlefront II: Celebration Edition ismiyle çıkacak olan bu pakette; ana oyunla birlikte, bu yapıma gelen ve gelecekte gelecek olan tüm eklentilerin erişilebilir olacağı söyleniyor. Ayrıca, pakette mevcut tüm kahramanlar bulunurken, yenileriyle birlikte bu kahramanların farklı görsel unsurları da bahsettiğimiz sürümde yer alacak.

Tüm bunlarla birlikte, bahsettiğimiz sürümde; 125’ten fazla asker şeklinin, 100’den fazla kahraman ve trooper ifadesinin bulunacağını da sözlerimize ekleyelim. Eğer söylenti doğru çıkarsa, haberimize konu olan sürüm, üst kısımda belirttiğimiz gibi Rise of Skywalker güncellemesiyle birlikte çıkışını gerçekleştirecek. Bu güncellemenin yayımlanma tarihinin 20 Aralık 2019 olacağını hatırlatarak sözlerimizi sonlandıralım.          

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x