Silent Hill için resmi bir Twitter hesabı açıldı

Yeni bir Silent Hill oyununun duyurusunu Ağustos 2020 içerisinde görebilir miyiz?

Uzun zamandır birbirini çok tekrar eden bazı söylentiler duyuyorduk. Bu söylentilere göre Konam ve Sony Interactive Entertainment, PlayStation 5 konsoluna özel olarak yeni bir Silent Hill oyunu geliştiriyordu. Konami, bu söylentileri yalanlıyordu ve Sony Interactive Entertainment tarafı da sessiz kalmayı tercih ediyordu. Şimdi ise bahsi geçen şirketin Ağustos 2020 etkinliğinden hemen önce çok ilginç bir olay yaşandı; haberimizin odak noktasında yer alan oyun markası için resmi bir Twitter hesabı açıldı; yeni bir oyun duyurusu geliyor olabilir.

Silent Hills

Yeni bir Silent Hill oyunu mu duyurulacak?

Bahsi geçen hesabın adı Silent Hill Official ve etiketi de @SilentHill olarak geçiyor. Hesapta herhangi bir beyaz veya mavi bir tık bulunmuyor. İşte tam bu noktada, bazı oyuncuların şaka amaçlı bahsi geçen hesabı açtığını düşünebilirsiniz ama Konami, yapmış olduğu bir paylaşımda, bahsi geçen hesaba bağlantı gönderdi ve markaları hakkındaki yeni haberlerin, o hesap üzerinden oyuncularla paylaşılacağı açıklandı. Böyle rastgele bir zamanda oyun için bir hesap açılması da tabii ki oyuncuların ve tabii ki bizlerin dikkatini çekti.

Silent Hill markasının yeni hesabı, PlayStation ve Xbox markasından birçok ismi takip ediyor. Bu sebepten ötürü de eğer yeni bir oyun duyurulursa; PC, PlayStation 5 ve Xbox Series X için duyurulacağını düşünüyoruz. En büyük ihtimalle oyun, bir süreliğine Sony Interactive Entertainment şirketinin konsollarına özel olacaktır; ondan sonra PC ve Xbox One için çıkacaktır. Aynı zamanda bu hesap, Masahiro Ito ve Akira Yamaoka gibi bahsi geçen marka ile efsaneleşmiş isimleri de takip ediyor. Yapılacak açıklamaları merakla bekliyor olacağız.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x