Shadow Arena oyununa ustalık sistemi geldi

Shadow Arena oyununa iki yeni özellik ve bir yeni etkinlik geldi.

Pearl Abyss, bugün yeni bir oynanış sistemi olan Ustalık özelliğinin Shadow Arena oyununa eklendiğini resmi olarak duyurdu. Ustalık, oyuncuların tercih ettikleri konseptlere göre kahramanları için ek bir beceri seçmelerine izin veren bir sistem olacak. Destek türünde bir kahramana, saldırgan bir ustalık becerisi eklemek, kahramanın savunma yeteneklerini daha da güçlendirip agresifleştirecek. Oyuncular, karşılaşma başlayana kadar rakiplerinin ustalık becerilerini göremeyecek, bu da her savaşı daha heyecanlı ve stratejik hale getirecek. 

Shadow Arena

Shadow Arena oyununun bu yeni sisteminde iki çeşit Ustalık becerisi bulunacak: Savaş ve Alt. Oyuncular, her kahramanın sahip olduğu benzersiz beceriler arasından istedikleri beceriyi seçebilecekler. Öte yandan, Alt becerileri, oyuncuların belirli miktarda bir puan kullanarak etkinleştirebileceği özelleştirilmiş yeteneklerle savaşa katılmalarını sağlayacak. Ayrıca bu video oyununa bir boya sistemi de eklendi. Bu sistem sayesinde oyuncular, artık kıyafetlerinin ve silahlarının rengini istedikleri gibi değiştirebilecek. Oyuncuların aralarından seçim yaparak dış görünümlerini diledikleri stille özelleştirmelerini sağlayan 1000 çeşit boya bulunacak.

Son olarak, 1 Temmuz 2021 tarihine kadar özel bir oturum açma etkinliği de düzenlenecek. Etkinlik süresi boyunca oyunda oturum açan oyuncular, 2 adet Kahraman Seçme Kuponu ve açtıklarında nadir eşyalar elde edebilecekleri toplam 36 adede kadar Destek Eşya Kutusu kazanabilecek. Daha fazla bilgi için Shadow Arena isimli bu video oyununun resmi internet sitesini, Discord sunucusunu; Facebook, YouTube, ve Twitter platformlarındaki sayfalarını ziyaret edebilirsiniz.