Sea of Thieves için ikinci sezon, 15 Nisan 2021’de geliyor

Sea of Thieves oyununa bu sezonda yeni bir Skeleton Fort ve inanılmaz bir potansiyele sahip olan ifade hareketi eklenecek gibi duruyor.

Birinci sezonu ile oldukça güzel başarılar yakalamış olan Sea of Thieves oyununun ikinci sezonu duyuruldu. Bu duyuru, YouTube üzerinden yayımlanan yeni bir video ile yapıldı ki kendisini hemen yukarıdan sizler de izleyebilirsiniz. Rare, ne yazık ki ikinci sezonun detaylarını henüz açıklamadı; sadece bir tanıtım videosu yayımlandı. Yine de bu görüntülere bakarak, aynı zamanda ilk sezonun da içeriklerine bakarak, ikinci sezonda bizleri nelerin beklediğini tahmin edebiliyoruz. Dilerseniz öncelikle yeni sezonun tanıtım videosuna bir bakalım. Ardından da o görüntüleri hep birlikte inceleyelim, geleceği tahmin edelim!

Sea of Thieves

Sea of Thieves, ikinci sezonuna gizemlerle hazırlanıyor

Rare tarafından yapılan açıklamaya göre Sea of Thieves oyunundaki ikinci sezon, 15 Nisan 2021 tarihinde başlayacak. Tanıtım videosuna da bakacak olursak, ikinci sezonda oyuncuların karşısına yeni bir içerik olarak, kırmızı gözlü ve alevli kuru kafa işareti ile yeni bir Skeleton Fort çıkacak gibi görünüyor. Ayrıca, yeni bir ifade hareketi sayesinde oyuncular varile dönüşebilecek ki bu da saklanmak için muhtemelen herkesin tercih edeceği bir ifade olacaktır. Aynı zamanda herkes artık gördüğü her varile kılıç sallayacaktır diye tahmin ediyoruz. Ayrıca görüntülerde bazı yeni kozmetik ögeler de yer alıyordu.

Görüntüler haricinde, Sea of Thieves oyununun ikinci sezonu, 100 seviyeden oluşan yeni bir savaş bileti sunacaktır. Tabii ki oyuna yeni etkinlikler ve içerikler eklenecektir. Mikro ödeme mağazası da yepyeni içeriklerle güncellenecektir. Yani, birinci sezonda yaşanan her şey, tamamen yeni içeriklerle ikinci sezonda tekrar yaşanacaktır. Yeni sezon, önümüzdeki hafta aktif olacak ve sezon hakkındaki detaylar da ya bugün veya yarın, ya da önümüzdeki haftada bu zamanlarda açıklanacaktır. Rare tarafının tamamen sürpriz bir şekilde, bilinmezliklerle bir sezonu piyasaya süreceğini pek düşünmüyoruz.

0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x