Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Rockstar Games, Orta Çağ temalı bir oyun geliştiriyor olabilir

Herkes Grand Theft Auto VI oyununun duyurusunu beklerken, büyük bir sürpriz gelebilir.

Son olarak Red Dead Redemption 2 ile video oyunu dünyasında ses getiren Rockstar Games ekibiyle ilgili bazı ihtimaller ortaya çıktı. Bu ekibin gelecekte Grand Theft Auto VI oyununu geliştirmesi yıllardır merakla bekleniyor. Arada Bully 2 gibi yapımlara da yönelebileceği konuşuluyorken şimdi de farklı bir ihtimal daha türedi. Söylentiye göre bu başarılı ekip, Orta Çağ temalı bir video oyunu geliştiriyor.

Red Dead Redemption 2

Rockstar Games, sürpriz bir yapımla mı karşımıza çıkacak?

Video oyunlarını yakından takip eden pek çok kişinin yolu Grand Theft Auto serisiyle kesişmiştir. Bu yapımlara imza atan firma olan Rockstar Games tarafından sunulacak olan yeni oyun merakla beklenirken sürpriz bir söylenti ortaya atıldı. Belirttiğimiz gibi bu ekibin Grand Theft Auto VI üzerinde çalıştığı zannediliyordu ama gelen söylentiye göre karşımıza oldukça farklı bir yapımla çıkacaklar.

Reddit platformunda paylaşılan bir yazıya göre göre Rockstar Games, Orta Çağ temalı video oyunu üzerinde çalışıyor. Bu yapım için dönemsel modellemeler üzerinde çalışıldığı söylenen sanat tasarımcısının yeniden bu işe döndüğü belirtiliyor. Yine kesin olmayan bilgilere göre bahsi geçen yapımın, bir açık dünya ve rol yapma oyunu oyunu olacağı ifade ediliyor.

Ayrıca, bahsi geçen bu Orta Çap temalı oyunun, 2021 yılında çıkışını gerçekleştirme ihtimalinin bulunduğu da gelen söylentiler arasında yer alıyor. Bu arada, haber kaynağının geçmiş dönemdeki bazı bilgilerinin gerçek çıktığını da sözlerimize ekleyelim. Bakalım, herkes tarafından sürprizle karşılanacak olan bu söylenti haberi doğru çıkacak mı?

Abone Ol
Bildir
guest
1 Yorum
En Çok Oylanan
En Yeni En Eski
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
1
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x