Riders Republic, Ubisoft Forward 2020 sırasında duyuruldu

Steep de nereden çıktı? Bu oyun Riders Republic.

Ubisoft Forward 2020 sırasında Ubisoft, yeni bir marka ve devasa çok oyunculu bir açık hava sporları oyun alanı olan Riders Republic yapıtını duyurdu. Bu oyun, 25 Şubat 2021 tarihinde PlayStation 5, PlayStation 4, Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One, Google Stadia ve PC’de hem Epic Games Store, hem de Ubisoft Store üzerinde, dünya çapında çıkacak. Bu oyunu Xbox One veya PlayStation 4 için satın alan oyuncular, oyunlarını yeni nesle ilave bir ücret ödemeden yükseltebilecek. Bu sayede oyuncular, aynı oyunu iki kere satın almak zorunda kalmayacak. Oyunun tanıtım videosu da hemen yukarıdadır.

Riders Republic

Riders Republic, nasıl bir oyun olacak?

Ubisoft Annecy tarafından geliştirilen Riders Republic, oyuncuları açık ve kalabalık bir dünyada aksiyon sporlarının heyecanını yaşayabilecekleri nefes kesen bir sosyal oyun alanına davet ediyor. Oyuncular; bisiklet, kayak,, atlayış tulumu ve füzeli atlayış tulumu gibi heyecan verici bir dizi spor aktivitelerine katılacak, rekabet edecek ve havalı hareketler yapacak. Oyuncular ne zaman hareketli sosyal merkezi keşfeder veya orada bir araya gelirlerse, kendilerini daima diğer sürücülerin arasında bulacaklar. Bu sayede Ubisoft tarafından sosyal bir deneyim sunulmuş olacak.

Riders Republic; kurak kanyonlardan karlı dağlara kadar, oyuncuların dünyanın en muhteşem yerlerinden bazılarını keşfetmelerine izin veriyor. Amerikan Ulusal Parkları, Bryce Kanyonu, Yosemite Vadisi, Sequoia Parkı, Zion, Canyonlands, Mammoth Mountain ve Grand Teton bu capcanlı spor alanını oluşturmak için özenle yeniden oluşturuldu ve yaratıcı bir şekilde birleştirildi. İçerik olarak ise öncelikle Rekabet Yarışları ve Havalı Hareket Mücadeleleri oyuncuların karşısına çıkacak. Gerçek oyunculara karşı ve tekli olarak oynanabilen bu yarışlar ve zorluklar sırasında oyuncular, hızı doruklarda hissedecekler.

Toplu Başlangıçlar ise başka bir oyun modu olacak. 50’den fazla oyunculu bu çılgın yarışlarda her şey serbesttir. Oyuncular çarpışırken, manevra yaparken ve bitiş çizgisine giden yolda savaşırken kör noktalarına dikkat etmeli ve yarış sıralarını korumalıdır. Çok Oyunculu Arenalar ise 6v6 şeklindeki eşleşmelerinde haritalara hüküm etmenizi sağlayacak. Çevrim İçi Kupalar da son mod olacak. Kendisi, en iyi yarışçıların gösteriş yapması ve hava atması için üretildi, böylece liderlik tablosunun zirvesine çıkabilirler. Yani, karşımızda oldukça rekabetçi bir mod olacak.

Karşımıza bir de kariyer modu çıkacak

Kariyer modu ile yarışçılar, çeşitli spor dallarında kendilerine bir isim yapabilir, liderlik tablosunda zirveye çıkabilir ve çok çeşitli açık hava aksiyon sporları için efsanevi sponsorlarla sözleşme imzalayabilir. Oyuncular, yarışçılarını gelişen, ilerlemeye dayalı ekipmanla özelleştirebilir ve avatarının her yönünü tanımlayabilir. Bir yarışçı ister kayakta uzmanlaşabilir, isterse de iki tekerlek üzerinde giden en hızlı şey olabilir, bu oyunda her şey mümkündür. Riders Republic, 60 FPS değeridne çalışan ve aynı anda 50’den fazla oyuncuyu yeni nesil konsollarda canlı olarak görüntüleyebilen oynanışından yararlanacak.

Oyunun son derece sezgisel karakteri ve kamera kontrolü, yenilikçi bir hareket sistemi ile birleştirildiğinde, sıradan ve iddialı tüm oyuncular, en başından beri keşfedilmemiş eğlenceyi deneyimleme şansına sahip olacak. Bu sırada oyun için satılacak olan Gold Sürüm, oyuncuların yıl boyunca ekipman geliştirerek oyunu değiştirmelerine olanak tanıyan egzotik gereçler, BMX Sport eklentisi ve çıkıştan sonra eklenen özel içerik de dahil olmak üzere temel oyunu ve 1. Yıl Kartını içerir. Ultimate Sürüm, 1. Yıl Kartı ve dört özel kozmetik eşya paketini içerir: Cosmic, Rainbow, Neon ve Skull’n Style.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x