Geçtiğimiz gün sizlere bir haber sunmuştuk. Bu haberde, büyük bir perakendecinin Ride 3 oyununu listelediğini belirtmiştik. Oyun, resmi bilgileri ile listelenmişti ve bu yüzden bizler de oyunun resmi duyurusunu beklemeye başlamıştık. İşte beklediğimiz duyuru bugün YouTube üzerinden geldi. Açıklamalara göre Ride 3, 8 Kasım 2018 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştirecek.

Ride 3

Şimdilik oyun hakkında çok fazla bilgiye sahip değiliz. Mesela oyunun resmi internet sitesinde, “Dünyanın en güzel ve en güçlü motosikletlerini sürün. Dünyanın en güzel yerlerini, iki tekerlekli yol arkadaşınız ile deneyimleyin. Motosikletinizi en ince ayrıntısına kadar özelleştirin, kendi kişiliğinizi ona katın. Adrenalini, rekabeti ve özgürlüğü hissedin. Her şeyi hissedin.” yazmakta sadece. Ayrıca oyunun ilk görselleri ve kapak tasarımları da yayımlanmış durumda. Bu görsellerin tümünü de hemen aşağıdaki galerimizden görebilirsiniz.

Sizlere sunduğumuz, “Ride 3, Amazon Birleşik Krallık tarafından listelendi” başlıklı yazımızda, oyunun ilk sızdırılan bilgilerini sunmuştuk. Bu bilgiler arasında, oyun içerisinde 30 farklı pistin olacağı, 7 farklı kategoriden 230’dan fazla motosikletin olacağı gibi bilgiler yer alıyordu. Hatta bu motosiklet kategorileri de Endurance, Naked, Cafe Racer, Superbike, Sportbike, Supermoto ve Maxi Enduro şeklinde görünüyordu.

Tüm bunların haricinde, oyun içerisinde motosikletimizi en küçük ayrıntısına kadar görsel ve performans açısından özelleştirebilecektik ki bu durumun ilk ipucu zaten oyunun duyurusunda verildi. Ayrıca bu modifiye sistemine yönelik olarak, oyunda 500’den fazla motosiklet parçası olacaktı. Bu parçalar ise aracınızın performans modifiyeleri için kullanılacaktı. Görsel modifiye için zaten motosiklet en ince ayrıntısına kadar değiştirilebilecekti.

Ride 3 için yayımlanmış olan görseller ve oyunun kapak tasarımı

Etiketler:

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster