Resident Evil Village için yeni tanıtım videosu Ağustos 2020’de gelebilir

Ağustos 2020, Resident Evil Village için önemli bir ay olacak gibi görünüyor.

Sony Interactive Entertainment tarafından gerçekleştirilmiş olan Future of Gaming 2020 etkinliğinde duyurulan Resident Evil Village, önümüzdeki ay bir kere daha karşımıza çıkabilir. Bahsi geçen etkinlik, Haziran 2020’de gerçekleştirilmişti ve aynı şirketin, PlayStation 5 için tekrardan Ağustos 2020’de bir etkinlik gerçekleştireceği biliniyor. Sektörün güvenilir isimlerinden olan Dusk Golem ise Ağustos 2020’deki etkinlikte haberimizin odak noktasındaki video oyununun Capcom tarafından tekrar gösterileceğini Twitter üzerinden belirtiyor.

Resident Evil 8

Resident Evil Village için daha fazlası da gelecek

Dusk Golem kişisinin söylediğine göre Ağustos 2020 içerisinde bu oyun için sadece yeni bir tanıtım videosu yayımlanmayacak; daha fazlası da gelecek. Bu noktada aklımıza ilk olarak ön incelemeler geliyor; oyunun 2021 senesinin ilk çeyreğinde piyasaya sürüleceğini göz önünde bulundurursak, oyunun şimdilik oynatılacağını pek sanmıyoruz. Böyle bir durumda Capcom şirketinin başka nelerle karşımıza çıkabileceğini tahmin etmek de oldukça zor. Tanıtım videosunun yanında birçok farklı oynanış videosu da yayımlanabilir tabii ki .

Sony Interactive Entertainment tarafından hazırlanan Future of Gaming 2020 etkinliği sırasında duyurulmuş olan Resident Evil Village, o zamandan beri yeni detayları ile karşımıza çıkmadı. Buna karşılık olarak Capcom, birçok Resident Evil oyununda yaptığı gibi bu yapıt için de bir anket hazırladı ve onu oyunculara sundu. Bu ankette oyunculara gayet klasik sorular soruluyordu. Mesela; oyunun duyurusunu ilk nerede gördüğümüz, o duyuruda en çok ilgi çeken şeyin ne olduğu ve bu oyunu satın almamız üzerindeki en büyük etkenin ne olabileceği gibi sorular soruluyordu. Yalnız, daha da çok dikkat çeken bir şey vardı ankette.

İşte bu soruların arasında Capcom, oyuna ait bir demo hazırlıyor olabileceğinin de ilk sinyallerini oyuncularla paylaştı. Oyuncuların, Resident Evil Village için piyasaya sürülecek olan bir demo ile ne kadar ilgileneceği, o oyun demosunun satın alma fikirlerini nasıl etkileyeceği ve daha fazlası anketin içerisinde soruluyordu. Bu sorulara bakacak olursak Capcom, geçmiş Resident Evil oyunlarına yaptığı gibi bu oyun için de bir demo sürümü hazırlayacak. Bu demo, yine önceki oyunlarda olduğu gibi süre sınırlı olacaktır. Oyuncular, belirli bir süre içerisinde gidebildiği kadar ileri gidebilecektir, ardından da oyun bitecektir.

Mavi Kol
Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x