Resident Evil: Resistance oyununa yeni karakterlerin eklendiği duyuruldu

Ayrıca bu yapıma 2 yeni harita daha bu yapımda bulunacak.

Resident Evil 3 ile birlikte çıkışını gerçekleştirecek ve bu yapımın çoklu oyunculu tarafı olacak olan Resident Evil: Resistance ile ilgili yeni bilgileri sizlerle paylaşmak istiyoruz. Yapılan yeni açıklamalara göre bu çevrim içi yapımın çıkış döneminde, 2 yeni düşman karakter ve 2 harita oyuna eklenmiş olacak. Dilerseniz daha detaylı bilgilere ulaşmak ve düşman olarak neyi kastettiğimizi daha iyi anlatmak için sizleri alt satırlarımıza alabiliriz.

Resident Evil: Project Resistance

Resident Evil: Resistance, boş bir içerik olmayacak

Capcom tarafından yapılan açıklamalara göre haberimize konu olan oyuna Mastermind karakteri olarak Oswell E. Spencer ve Alex Wasker isimli karakterler eklendi. Bu karakterleri, daha önce çıkışını gerçekleştiren Resident Evil serisine ait oyunlardan hatırlayanlarınlar olacaktır. Bu arada, bahsettiğimiz çevrim içi yapımın 4v1 şeklinde bir temele oturtulduğunu hatırlatalım.

Buradaki 4 kişi, bir nevi eşli oyunculu yapımlardaki gibi hayatta kalmak için mücadele edecekken, bir diğer oyuncu da düşman karakter olarak bu oyuncuların peşine düşecek. Haberimizde sizlere aktarmak istediğimiz de bu tek oyuncu tarafından kontrol edilen kötü karakterlerle ilgili oluyor. Bu karakterleri kontrol eden oyuncular, oyun alanındaki kapılar dahil pek çok noktayı ve zombileri kontrol etme vasfı bulunan bu kötü karakterleri canlandıracaklar.

Öte yandan, Capcom tarafından haberimize konu olan yapımda bulunacak olan 2 yeni bölüm haritası da açıklandı. Bu bölüm haritaları, Abandoned Park ve Casino isimleriyle oyuncularla buluşacak. Bu haritalardan özellikle Abandoned Park, terk edilmiş bir parkın nasıl korkunç etki gösterebileceğini oyunculara tattıracak gibi görünüyor. Sözlerimizi sonlandırmadan, sizlere yeni içeriklerini aktardığımız yapımın, Resident Evil 3 oyunuyla birlikte 3 Nisan 2020 tarihinde çıkışını gerçekleştireceğini hatırlatalım.

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x