Resident Evil: Project Resistance için ilk tanıtım videosu yayımlandı

Görünen o ki Resident Evil: Project Resistance, söylentilerde bahsedildiği gibi bir video oyunu olacak.

Geride bıraktığımız haftalar içerisinde Capcom, Resident Evil: Project Resistance isimli bir video oyununun duyurusuna hazırlandığını belirtmişti. Bu oyun için öncelikle küçük bir tanıtım videosu yayımlanacaktı; ardından da Tokyo Game Show 2019 sırasında oynanış videoları görecektik. İşte geçen gün o tanıtım gerçekleştirildi ve bahsi geçen video oyununun ilk videosu yayımlandı.

Resident Evil: Project Resistance

Resident Evil: Project Resistance, 4v1 yapısına sahip olacak

Söylentilere göre bahsettiğimiz bu video oyunu, Resident Evil evreninde geçen, çevrim içi, 4v1 temeline sahip bir yapıda olacaktı. 4 adet hayatta kalan karakter, 1 adet güçlü oyuncuya karşı mücadele verecekti. Capcom tarafından yayımlanan video ise bahsettiğimiz olayı doğrular nitelikte; videoda aynı senaryoyu, çok büyük bir rahatlıkla görebiliyoruz.

Resident Evil: Project Resistance için planlanmış olan oynanış görüntüleri, 12 Eylül 2019 tarihinde karşımıza çıkacak. Yani, bu oyunun neye benzediğini merak ediyorsanız, çok da fazla beklemek zorunda kalmayacaksınız; Tokyo Game Show 2019, başlamış olacak. Bahsetmiş olduğumuz oynanış videosu yayımlanana kadar, sizler de haberimizin en tepesindeki tanıtım videosunu izleyebilirsiniz.

Henüz internet aleminde bu oyun hakkında net bir bilgi bulunmuyor ama bir ResetEra kullanıcısı olan Jawmuncher tarafından gelen açıklamalara göre bu yapıt, 4 oyuncunun 1 yaratığa karşı vereceği mücadeleyi konu alan, çevrim içi bir oyun olacak. Yani, Evolve tarzı bir yapıt göreceğiz. Zaten muhtemelen bu sebepten ötürü de oyun, Tokyo Game Show 2019 sırasında oynanabilir olacaktır.

Mavi Kol
Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir