Resident Evil 3 oyununun destek stüdyosu, daha büyük bir proje üzerinde çalışıyor olabilir

Resident Evil markasının sinema dünyasında geri döneceği de söylentiler arasında yer alıyor.

Sadece birkaç gün sonra piyasaya sürülecek olan Resident Evil 3, tek bir stüdyo tarafından geliştirilmiyor. Evet, oyunun tek bir ana geliştirici stüdyosu bulunuyor ama bu stüdyoya yardımlar da geliyor. Bu yardımları yapan stüdyolardan bir tanesi ise M-Two. Geçen gün ortaya çıkan önemli söylentilere göre ise M-Two, bu projedeki işini bitirdikten sonra Capcom için çok daha büyük bir Remake projesi üzerinde çalışmaya başladı.

Resident Evil 3: Nemesis

Resident Evil 3 ardından nasıl bir Remake gelebilir?

VGC ekibinin yayımlamış olduğu bir rapora göre M-Two, şu anda daha büyük bir Remake projesi üzerinde çalışıyor ve bu çalışma, Capcom için yapılıyor. Yani, Capcom şirketine ait bir video oyununun Remake sürümünün geliştirildiğini düşünebiliriz. Ayrıca bu sürümün, şu anda piyasaya sürülmeye hazırlanan video oyunundan daha büyük olduğunu da rahatlıkla anlayabiliriz. Bu arada, oyunun ne olduğu söylenmiyor.

Tüm bunların haricinde, bir de sinema dünyasından sizlere aktarabileceğimiz bir rapor bulunuyor. Bir başka kaynağın yayımladığı bilgilere göre Resident Evil markası, sinema dünyasına geri dönüş yapacak. Söylentilere göre bu filmde Claire Redfield, Leon S. Kennedy, William Birkin ve Ada Wong karakterleri yer alacak. Ada Wong için de söylentilere göre Ali Wong oyuncusu düşünülüyor ama henüz net bir karar verilmedi.

Peki, tüm bu raporlar hakkında sizler neler düşünüyorsunuz? Sizce, Resident Evil 3 oyunundan sonra Capcom, nasıl bir Remake projesi üzerinde çalışmaya başlayabilir? Acaba aynı serinin dördüncü oyunu için mi bir Remake projesi düşünülüyor? Yoksa Capcom, elinin altında tuttuğu diğer oyun markalarına mı yönelecek? Ayrıca, bahsi geçen filmde Ada Wong karakterinin yer alacak olmasını nasıl karşılıyorsunuz?

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x