Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Red Dead Redemption 2, PC ve Google Stadia için duyuruldu

Eğer bu video oyununu Rockstar Games Launcher üzerinden satın alırsanız, birbirinden güzel hediyeler de sizi bekliyor.

PC oyuncularının en büyük hayallerinden bir tanesi gerçek oldu; Rockstar Games, Red Dead Redemption 2 oyununu öncelikle PC için duyurdu. Bu video oyunu, daha sessiz bir şekilde Google Stadia platformu için de duyuruldu. Oyunun geliştirici ekibinden gelen açıklamalara göre eğer PC için bu yapıtı Rockstar Games Launcher üzerinden satın alırsanız, birbirinden güzel hediyeler de sizleri bekliyor olacak.

Red Dead Redemption 2, PC platformuna hediyeler ile geliyor

Yapılan açıklamalara göre bu video oyununun PC için çıkışı 5 Kasım 2019 tarihinde gerçekleştirilecek. Yani evet, tam 1 ay sonra bu video oyunu PC için oynanabilir halde olacak. 9 Ekim 2019 tarihinden itibaren bu video oyunu, Rockstar Games Launcher üzerinden ön siparişe de açılmış olacak ve bu ön siparişi değerlendiren oyunculara da bazı hediyeler verilecek. Peki, bu hediyeler neler olacak?

Bu hediyelere gelmeden önce Red Dead Redemption 2 oyununun PC platformunda ekstra olarak neler vaat ettiğinden bahsetmek istiyoruz. Bu vaatlerin başını tahmin edebileceğiniz gibi çok daha kaliteli grafikler çekiyor. Konsollarda halihazırda inanılmaz bir görselliğe sahip olan bu oyun, PC platformunda çok daha kaliteli bir şekilde deneyimlenebilecek. Ayrıca tüm güncellemeler de bu sürümde aktif olacak.

Tabii ki bu video oyununun yanında Red Dead Online da PC oyuncularına sunulmuş olacak. Ana oyun gibi yine tüm güncellemeleri içerisinde bulunduracak olan bu çevrim içi mod, konsol sürümleri ile aynı anda ilerleyecek. Yani, PlayStation 4 ve Xbox One için gelmiş olan bir güncelleme, aynı zamanda PC oyuncularına da sunulacak. Bu güncellemeler ile oyuna yeni içerikler gelebilecek.

Şimdi gelelim Rockstar Games Launcher konusuna. Yapılan açıklamalara göre eğer Red Dead Redemption 2 oyununu Rockstar Games Launcher üzerinden satın alırsanız; Grand Theft Auto III, Grand Theft Auto: Vice City, Grand Theft Auto: San Andreas, Bully: Scholarship Edition, L.A. Noire: The Complete Edition ve Max Payne 3: The Complete Edition oyunlarının sahibi olabiliyorsunuz.

Evet, Rockstar Games ekibinin en önemli video oyunları, bir ön sipariş hediyesi olarak sunuluyor. Bu hediyeler haricinde oyuncular ayrıca; Outlaw Survival Kit for Story Mode, War Horse for Story Mode, Treasure Map for Story Mode, Cash Bonus for Story Mode ve 50 Gold Bars for Red Dead Online ögeleri de oyunculara sunulacak. Bu ögeler de yine bahsi geçen platformun ön sipariş hediyeleri olacak.

Rockstar Games ekibinden gelen açıklamalara göre Red Dead Redemption 2; 5 Kasım 2019 tarihinde çıkacak şekilde Rockstar Games Launcher, Epic Games Store, Greenman Gaming, Humble Store ve GameStop gibi noktalardan satın alınabilecek. Eğer bu video oyununa Steam üzerinden sahip olmak istiyorsanız, biraz beklemeniz gerekecek; bu oyun Steam platformuna Aralık 2019 içerisinde gelecek.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir