Red Dead Online için Spoils of War modu geldi

Red Dead Online içerisindeki Showdown Series, her geçen gün genişlemeye devam ediyor.

Aylardır beta sürecini yaşayan Red Dead Online, Rockstar Games tarafından düzenli olarak güncellenmeye devam ediyor. Rockstar Games, şimdi de resmi internet sitesi üzerinden yaptığı yeni bir açıklama ile oyununa getireceği yeni güncellemenin detaylarını duyurdu. Açıklamalara göre güncelleme ile oyuncuların karşısına yeni bir oyun modu ve bolca kıyafet seti sunulacak.

Red Dead Online

Red Dead Online, Showdown Series kategorisini güncelliyor

Rockstar Games ekibinden gelen açıklamalara göre oyuncuların karşısına çıkacak olan oyun modunun adı Spoils of War olacak. Spoils of War, Showdown Series altında işleyecek bir oyun modu olacak. Bir PvP modu olacak olan Spoils of War ile oyuncuların amacı, kendi bölgelerini korumak ve karşı bölgeden bazı şeyler çalmak olacak. En fazla 16 oyuncu ile oynanabilecek olan bu mod, Fort Mercer ve Valentine gibi bölgelerde de oynanabilecek.

Showdown Series için gelmiş olan bu yeni oyun modunda gerçek oyuncularla karşılaşacağınız için karakterinizin üstüne başına bir çeki düzen vermek isteyebilirsiniz. İşte bu noktada Rockstar Games yine oyuncuları destekliyor ve Red Dead Online oyununa yeni kıyafet setleri ekliyor. Birazdan bahsedeceğimiz kıyafetler, sadece sınırlı bir süre için satışa olacak. Yani, karşımızda nadir kıyafetler var.

Rockstar Games ekibinden gelen açıklamalara göre oyuna eklenecek olan kıyafet setleri The Tasman, The Danube, Tied Pants, Hitched Skirt, Winter Shotgun Coat, Gardenia Hat ve Squat Stovepipe Top Hat olacak. Ayrıca, geliştiricinin söylediğine göre oyundaki kıyafet kategorisi, düzenli olarak da güncellenmeye devam edecek. Bu sayede de oyuncular, sürekli olarak yeni kıyafetler satın alabilecekler.

Kurucu

1
Yorumlar

avatar
0 Yorum Konuları
0 Konu Cevapları
0 Takipçiler
 
En Popüler Yorum
En Sıcak Yorum
  Abone Ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir