Ekibimize yeni yazarlar arıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

Red Dead Online için ilk büyük içerik güncellemesi bu hafta gelebilir

Red Dead Online oyununa çiftlik satın alma ve çok daha fazlası geliyor.

Henüz beta sürecini yaşayan Red Dead Online, ilk büyük içerik güncellemesi için hazırlanıyor olabilir. Nereden mi biliyoruz? Tabii ki Reddit üzerinde yapılan bir paylaşımda. Bir Reddit kullanıcısı, yaptığı paylaşımda, bu hafta içerisinde oyuna ilk büyük içerik güncellemesinin geleceğinin, bu güncelleme ile de ev ve çiftlik alma gibi sistemlerin oyuna ekleneceğini belirtti. Yalnız, Reddit üzerinden yapılan bu paylaşım hiç olumlu bir şekilde karşılanmadı; ortada hiçbir kanıt  yoktu.

Red Dead Online

Red Dead Online üzerinden para kazanmak biraz daha kolaylaşacak

Yaşanan bu durumun üzerine Bir ResetEra kullanıcısı olan Pingal Pratyush, bahsi geçen Reddit kullanıcısı ile iletişime geçti. Bu iletişim sırasında ise kullanıcı, söylediği şeyleri öncelikle tekrarladı. Oyuncular, Red Dead Online için gelecek bu güncelleme ile öncelikle mekanlar satın alabilecek ve bu mekanlar üzerinden para kazanılabilecek. Ayrıca oyuna daha fazla vagon ve daha fazla at tipi eklenecek. Oyuna eklenecek olan bu yeni ögelerin bazıları avcılık ile, bazıları da direkt olarak savaşmak ile alakalı olacak.

Reddit kullanıcısının dediğine göre bu büyük içerik güncellemesi, bu hafta içerisinde Pazartesi günü gösterilecek ve Perşembe günü oyuna eklenecek. Tabii bu içerikler, büyük bir güncelleme ile oyunda aktif olacak. Bahsettiğimiz kullanıcının verdiği bilgiler hakkında yorum yapmak oldukça zor; ortada herhangi bir kanıt yok. Yine de eğer verilen bilgiler doğru ise önümüzdeki birkaç saat içerisinde ilk ipuçlarını almaya başlayacağız.

Kurucu

1
Yorumlar

avatar
0 Yorum Konuları
0 Konu Cevapları
0 Takipçiler
 
En Popüler Yorum
En Sıcak Yorum
  Abone Ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir