Tom Clancy’s Rainbow Six Siege için ilk tam Battle Pass sistemi geliyor

Bu sırada Tom Clancy's The Division 2 için de yeni bir Gear sisteminin geleceği de duyuruldu.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyununda daha önce bir Battle Pass sistemi denemişti. Geçen günlerde ise Ubisoft, resmi bir duyuru yaptı ve bu sistemin artık net olarak oyun için çıkışını gerçekleştireceğini açıkladı. Bu açıklamalara bakarsak, oyunun ilk tam boyutlu Battle Pass sistemi, Road to Six Invitational 2020 isimli etkinlik ile oyuna eklenecek. Bu etkinlik ise tabii ki başladı ve 16 Şubat 2020 tarihinde bitecek; bu Battle Pass, oyunculara neredeyse 50 adet benzersiz hediye sunacak.

Rainbow Six Siege

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, yeni kozmetiklerle güncelleniyor

Ubisoft tarafından yapılan açıklamalara göre Road to Six Invitational 2020 isimli etkinlik, oyuna sadece Battle Pass sistemini eklemiyor; aynı zamanda oyuncuların karşısına yeni bir harita da çıkacak ve bu haritanın adı Stadium olacak. Oyunculara sunulacak olan Battle Pass ise hem ücretli, hem de ücretsiz kısımlara sahip olacak ve toplamda 35 adet seviyeye sahip olacak. Oyuncular, bu video oyununu oynayarak Battle Pass seviyelerini kolayca yükseltebilecek. Tabii bir de başka bir oyun var.

Ubisoft, sadece Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyunu hakkında detaylar vermedi; Tom Clancy’s The Division 2 oyunu hakkında da konuşuldu. Ubisoft tarafından yapılan açıklamalara göre Episode 3 ardından bu oyundaki Gear sistemi önemli bir şekilde değişecek. Bu sistem sayesinde eşyaların istatistiklerini anlamak daha kolay bir hale gelecek ve Talent sisteminin çalışma mantığı da değiştirilecek. Bu sayede oyuncular, gereksiz bir karmaşadan kurtulmuş olacak.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x