Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, 50 milyon oyuncuya ulaştı

Tom Clancy's Rainbow Six Siege, milyonlarca oyuncuya ulaşmaya devam ediyor.

1 Aralık 2015 tarihinde PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için çıkışını gerçekleştirmiş olan Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, en başlarda oyuncular tarafından pek sevilmemişti. Ubisoft, yine de bu video oyununun peşini bırakmamıştı ve senelerce oyunu güncellemeler ile düzeltmeye çalışmıştı. Son birkaç senedir de oldukça başarılı bir yol izleyen bu yapıt, güncellemelerin meyvelerini yemeye devam ediyor.

Rainbow Six Siege

Herkes Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyunundan memnun görünüyor

Ubisoft, geçen günlerde Twitter üzerinden bir paylaşım yaptı. Bu paylaşıma göre bahsetmiş olduğumuz bu rekabetçi FPS oyunu, 50 milyon oyuncu sayısını gerisinde bırakmıştı. Yeni sezonuna başlamaya hazırlanan bu video oyununun geliştirici ekibi olan Ubisoft, bahsi paylaşımda oyunculara teşekkür etmeyi de ihmal etmedi.

Tabii ki açıklanmış olan bu 50 milyon oyuncudan kaçı aktiftir, bilemiyoruz. Ayrıca Twitter paylaşımının altında da birçok oyuncunun tartıştığını belirtmek istiyoruz. Birçok oyuncu, açıklanan 50 milyon oyuncu sayısının ne kadarının hileci olduğunu bilmek isterken; bazı oyuncular da bu başarı için Ubisoft cephesinden ücretsiz şeyler istiyor.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege ile silah kullanma ve imha sanatında ustalaş. Yaşayacağın deneyimin tam merkezinde yoğun yakın mesafe çatışmaları, yüksek öldürme oranları, strateji ve taktik, ekip oyunu, ve şiddetli aksiyon var. Önceki Tom Clancy’s Rainbow Six oyunlarından devralınan zengin miras ile yoğurulmuş bu müthiş silahlı çatışma ve stratejik uzmanlık oyununu deneyimle.

Dünyanın dört yanından üst seviye eğitimli Özel Kuvvet operatörleri arasından ekibini oluştur. Düşman hareketlerini izlemek için son teknolojiden faydalan. Duvarları havaya uçurarak yeni ateş hatları aç, zemin ve tavanları delerek sızma noktaları aç. Elindeki müthiş envanterden her türlü silah ve cihazı kullanarak düşmanın yerini tespit et, çeşitli manevralarla yanılt ve onları çevrelerindeki her şeyle birlikte yok et.

Steam
Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir