Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege için Battle Pass duyuruldu

Artık Battle Pass gelmeyen bir oyun olmayacak herhalde.

Bilgisayarda oynanan oyunlarda, konsollarda oynanan oyunlarda, hatta mobil oyunlarda bile Battle Pass sistemi bulunuyor artık. Bugün de o oyunlar arasına bir yenisi eklendi; Ubisoft tarafından geliştirilmiş olan Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyununda artık bir Battle Pass sistemi yer alıyor. Dilerseniz hemen yukarıdaki videodan bu Battla Pass sistemine dair yayımlanan tanıtım videosuna bir göz atabilirsiniz.

Rainbow Six Siege

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyununda da artık Battle Pass var

Ubisoft tarafından yapılan açıklamalara göre bahsi geçen Battle Pass sistemi, oyunun dördüncü senesinin üçüncü sezonunda başlayacak. Aynı senenin dördüncü sezonunda ise bu sistem, ikinci seviyesine geçecek. Yani, sistem tamamlanmış olacak. Üçüncü sezon sırasında oyuncuların karşısına Call Me Harry isimli Mini Battle Pass sistemi çıkacak.

Yapılan açıklamalara göre Call Me Harry, sadece 7 günlük ve 7 seviyelik bir Mini Battle Pass olacak. Tamamen ücretsiz olacak olan Call Me Harry, oyuncuların oyunu oynaması ile seviye atlayacak. Eğer bu sistemdeki 7 seviyeyi de tamamlarsanız, epik seviyesindeki Harry Chibi Charm ögesinin sahibi olabileceksiniz.

Biraz önce de demiş olduğumuz gibi Battle Pass sisteminin ikinci seviyesi, dördüncü sezonda gelecek. O sezonda gelecek olan Battle Pass, gerçek bir Battle Pass olacak. Klasik bir şekilde oyunculara hem ücretli, hem de ücretsiz Battle Pass ögeleri sunulacak. Geliştirici ekibin söylediğine göre bu Battle Pass sistemi ile Tom Clancy’s Rainbow Six Siege oyununun evreni daha da detaylandırılacak.

Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir