Ekibimize yeni yazarlar arıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

PlayerUnknown’s Battlegrounds Mobile turnuvasında 600.000 Dolarlık ödül dağıtılmaya başlandı

Tencent Games ve PUBG Corp. tarafından dünya çapındaki katılımcılarla düzenlenen PlayerUnknown’s Battlegrounds Mobile turnuvasının ilk ayağı tamamlandı. Toplamda 600.000 Dolar para ödüllü verilecek olan bu turnuvaların Avrupa etabı Ukrayna’da gerçekleşti. Katılım için ilginç koşullar sunulan PUBG Mobile turnuvasının finallerinin 2018 senesinin yıl sonuna kadar yapılacağı belirtiliyor. Dilerseniz katılım koşulları ve turnuvalar hakkında biraz daha derin bilgiler için sizleri haberimizin alt kısmına alabiliriz.

PUBG Mobile turnuvasında 600.000 Dolarlık ödül dağıtılmaya başlandı

PUBG Mobile ile büyük ödüller kazanmak mümkün oluyor

Orijinal ismi The PUBG Mobile Star Challenge olan etkinliklerin Avrupa ayağının Ukrayna’nın başkenti Kiev’de gerçekleştiğini belirtmiştik. Tencent Games ve PUBG Corp. tarafından düzenlenen bu turnuvanın Avrupa bölümünün kazananı, dünya finallerinde yarışma hakkı kazandı. 2018 senesinin sonunda Dubai’de gerçekleştirilecek olan dünya finallerinde Avrupayı temsil edecek ekip belli oldu.

Tabii yalnızca Avrupa değil, diğer bölgeler için de benzer etkinliklerle bir şampiyon belirlenecek. Avrupa ile birlikte; Asya, Kuzey Amerika, Güney Amerika, Japonya, Kore ve Çin takımları birbirleriyle amansız mücadeleye tutuşacaklar. Tabii bu mücadelelerden önce her bölgenin kendi şampiyonlarını belirlemesi gerekecek. Yapılan açıklamalarda, Avrupa dışındaki diğer bölgelerin de Ekim 2018’in sonuna kadar benzer turnuvaları düzenleyeceği bildiriliyor.

Giriş kısmında, bahsettiğimiz bu turnuvalara katılım için ilginç koşulların olduğunu da belirtmiştik. Orijinal adı The PUBG Mobile Star Challenge olan bu etkinliklere, adı üstünde starlar katılabiliyor. Daha doğrusu bir takımda, en az bir üyenin ünlü birisi olması bekleniyor. Buradaki ünlü ya da star kelimesine ulaşmak için gereken koşulun da en az 1000 hayran ya da takipçi olduğunu belirtelim. Özetle; turnuvaya katılacak takımlarda, en az bir kişinin 1000 hayranı veya takipçisi olması koşuları aranıyor.

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir