Ekibimize yeni yazarlar arıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

PlayerUnknown’s Battlegrounds Lite için verilen FreeZone ve Paycell hediyeleri nasıl kullanılır?

Eğer FreeZone ve Paycell kullanıyorsanız, PlayerUnknown's Battlegrounds Lite için bir kod alabiliyorsunuz ama o kodu nasıl kullanacaksınız?

Birkaç gün içerisinde çıkışını gerçekleştirecek olan PlayerUnknown’s Battlegrounds Lite için şu sıralar bazı kodlar dağıtılıyor. Bu kodlar, FreeZone ve Paycell kullanıcılarına veriliyor. Oyuncular, bu kodları kullanarak, oyun içinde bazı hediyelerin sahibi olabiliyor. Peki, sizler de bu kodlara sahipsiniz diyelim, ne olacak? O kodları nasıl kullanacaksınız? PUBG Lite oyununun geliştiricileri, bu soruyu cevapladı!

PUBG Lite

PUBG Lite içerisinde yeni hediyelerin sahibi olabilmek mümkün

Açıklamalara bakacak olursak, tüm FreeZone ve Paycell kullanıcıları, PlayerUnknown’s Battlegrounds Lite isimli video oyununda kullanabilecekleri hediye kodlarını, kısa mesaj aracılığı ile aldılar. Kısa mesaj ya da duruma göre bildirim ile gelen bu kodlar nedir ve nasıl yüklenir diye de merak ediyorsanız, dediğimiz gibi geliştirici ekip, gerekli açıklamaları yaptı. Hemen aşağıdaki adımları izleyerek, sizler de bu kodları kullanıp, hediyelerinizin sahibi olabilirsiniz.


Gerekli süre: 5 dakika.

PlayerUnknown’s Battlegrounds Lite için bahsetmiş olduğumuz kodlar, FreeZone ve Paycell tarafından otomatik olarak kullanıcılara gönderilmektedir. Eğer kısa mesaj kutunuza bir kod gelmediyse, bu adımlar size ne yazık ki yardımcı olamaz.

 1. Sahip olduğunuz kodu, hesabınıza yükleyin.

  PlayerUnknown’s Battlegrounds Lite oyununun resmi internet sitesinden hesabınıza giriş yapın ve etkinlik sayfasında göreceğiniz, “Katılmak için Tıklayın” butonuna basın.

 2. Oyunu, bilgisayarınıza indirin.

  Gerekli katılımı gerçekleştirdiğiniz zaman, aynı internet sitesi üzerinden oyunun indirme sayfasına geçiş yapın. Bu sayfadan da gerekli bağlantıları kullanarak, oyunun istemcisini indirin.

 3. Oyunun çıkışını bekleyin ve giriş yapın.

  23 Mayıs 2019 tarihinde açılacak olan PUBG Lite, sunucularını aktif hale getirdiği zaman oyuna giriş yapın. Gerekli güncellemeler varsa, o güncellemeleri almayı da lütfen unutmayın.

 4. Dükkan sekmesini bulun ve girin.

  PlayerUnknown’s Battlegrounds Lite oyununa giriş yaptığınız zaman lobi kısmından Dükkan sekmesini bulun ve o sekmeye girin. Bu sekmeden de, “Bonus/Hediye Kodu” butonuna tıklayın.

 5. Kodunuzu kullanın ve eşyaların keyfini çıkartın.

  Bonus/Hediye Kodu isimli butona tıkladığınız zaman, kısa mesaj veya bildirim yolu ile aldığınız kodu, bu sayfaya girin. Ardından da FreeZone için Maple M416; Paycell için de İskelet El M416 silahlarının keyfini çıkartın!

Kurucu

6
Yorumlar

avatar
3 Yorum Konuları
3 Konu Cevapları
5 Takipçiler
 
En Popüler Yorum
En Sıcak Yorum
  Abone Ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
HUKUMDAR65
Ziyaretçi
HUKUMDAR65

BEYLER GMAİL DE SPAM KUTUSUNA GELİYOR KODLAR

Furkan
Ziyaretçi
Furkan

Ben neden kod almadım freezoneliyim ve telefon numaramı istemedi kayıt olunca.

Sododof
Ziyaretçi
Sododof

Kod mod gelmedi sırf sayfam ziyaret edilsin diye bu kadar yapılmaz