PlayerUnknown’s Battlegrounds Lite için BP ve L-Coin nedir?

PlayerUnknown’s Battlegrounds Lite oyununun mikro ödeme birimi ile tanışın.

PlayerUnknown’s Battlegrounds Lite oyununa bir güncelleme geldi. Bu güncelleme ile oyuna da L-Coin isimli yeni bir para birimi eklendi. Bizler de bu durumu fırsat bilip, PUBG Lite oyunundaki hem standart para birimi olan BP, hem de yeni eklenmiş para birimi olan L-Coin ögelerini sizlere anlatmak istedik. Eğer bu iki birimin de tam olarak ne olduğunu anlamadıysanız, bu içeriğimiz size çok yardımcı olacak.

PUBG Lite

PUBG Lite oyununda da mikro ödemeler aktif

Öncelikle Battle Points, kısa adı ile BP biriminden bahsetmek istiyoruz. Bu para birimi, oyuncuların maçları ve görevleri tamamlayarak sahip olabileceği bir birimdir. BP birimini gerçek parayla satın almak mümkün olmaz ve kendisini sadece oyunu oynayarak kazanabilirsiniz. Ayrıca, tahmin edebileceğiniz gibi BP ile Dükkan sekmesinde bulunan birçok ürünü de satın alabiliyorsunuz.

Kısa adı LC olan L-Coin ise oyuna 8 Ağustos 2019 güncellemesi ile eklenmiş olan bir mikro ödeme birimidir. Bu birimi sadece gerçek para harcayarak satın alabiliyorsunuz ve yine oyun içerisindeki Dükkan sekmesinden birimlerinizi harcayabiliyorsunuz. L-Coin ile oyun içerisinde çeşitli birçok ürünün yanı sıra, özel kostümler ve kozmetikler ile birlikte Lite Pass: Premium, isim değiştirme ve daha bir çok eşya satın satın alınabilir oluyor. Yani, L-Coin ile benzersiz bir karakter olabiliyorsunuz.

Sahip olduğunuz L-Coin birimini hem oyun açılmadan önceki istemcide, hem de oyun içerisindeki sol üst köşede rahatlıkla görebiliyorsunuz. Eğer daha önce hiçbir alışveriş yapmadıysanız, şu an herhangi bir L-Coin birimine sahip olmamanız gerekiyor. Birim satın almak için, oyun içerisindeki Lobi sekmesindeyken, L-Coin biriminin hemen yanındaki artı işaretine tıklamanız yeterlidir.

Artı işaretine tıkladığınız zaman satın alma ekranına yönlendirilirsiniz. Ödeme yapmak istediğiniz yöntemi seçtikten sonra, yüklemek istediğiniz miktarı seçiyorsunuz ve devam butonuna tıklayarak, ödeme için bir başka sayfaya yönlendiriliyorsunuz. Bu noktada sanıyorum ki L-Coin birimlerinin fiyatlarını sizlere aktarmamız gerekiyor. Fiyat bilgilerini hemen aşağıdan görebilirsiniz.

  • 35 L-Coin = 5 Türk Lirası
  • 72 L-Coin = 10 Türk Lirası
  • 186 L-Coin = 25 Türk Lirası
  • 380 L-Coin = 50 Türk Lirası
  • 1020 L-Coin = 125 Türk Lirası
  • 2100 L-Coin = 250 Türk Lirası
  • 4300 L-Coin = 500 Türk Lirası
Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x