PUBG Global Invitational 2017 birçok oyuncu tarafından büyük bir ilgi ile karşılanmıştı. Şimdi ise sırada PUBG Global Invitational 2018 var. Bugün ise oyunun geliştirici ekibi, Steam üzerinden bu turnuva hakkındaki ilk detayları yayımladı. Yapılan açıklamalara göre bu turnuva 25 Temmuz 2018 ile 29 Temmuz 2018 tarihleri arasında gerçekleşecek ve oyunculara birbirinden özel hediyeler verilecek.

PUBG Global Invitational 2018

PUBG Global Invitational 2018, özel bir set ile geliyor

Berlin, Almanya içerisindeki Mercedes-Benz Arena’da gerçekleştirilecek olan bu turnuvada toplam 2 milyon dolarlık bir ödül havuzu olacak ve en yetenekli, en başarılı 20 adet PlayerUnknown’s Battlegrounds oyuncusu, bu havuzdan kendi paylarını alacak. Tabii turnuvaya katılan diğer insanların da eli boş olmayacak. Çünkü ekip, turnuvaya katılan her oyuncuya özel bir kıyafet seti verilecek. Bu seti zaten hemen yukarıdaki görselden de sizler görebiliyorsunuz.

Bahsetmiş olduğumuz turnuva için şu an elimizde daha fazla bilgi bulunmuyor ama önümüzdeki günlerde yeni bilgiler karşımıza çıkabilir. Özellikle yeni bir kasa ve daha fazlasını görebiliriz. Peki, son olarak bu konu hakkında sizler ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı mutlaka bekliyor olacağız efendim.

Etiketler:

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster