Hitman serisinin geliştiricileri, Project 007 isimli oyunlarını duyurdu

Hitman gibi bir seriden sonra şimdi de James Bond karşımıza çıkacak.

2000 senesinde Hitman: Codename 47 ile video oyunu dünyasındaki yerini almış olan IO Interactive, tam 20 senedir Hitman serisi üzerinde sorumluluk alıyordu. Şimdi de ekip, 2021 senesinde Hitman 3 oyununu piyasaya sürmeye hazırlanıyor. Yalnız, IO Interactive öyle küçük bir takım değil ve Hitman 3 ile birlikte farklı bir yapıt da stüdyo içerisinde geliştiriliyor. İşte o yapıt da geçtiğimiz gün, resmi olarak duyuruldu. Zaten sizlerin de hemen yukarıdaki görüntüden, haberimizin başlığından ve hemen aşağıdaki görselden görebileceğiniz üzere IO Interactive ekibinin yeni oyunu Project 007 olacak.

Project 007

Project 007 ile James Bond mu olacağız?

IO Interactive tarafından yapılan açıklamalara göre Project 007, bir James Bond oyunu olacak ve oldukça benzersiz bir yapıyı da içerisinde bulunduracak. IO Interactive ekibinin hem geliştireceği, hem de dağıtacağı bu oyun; tamamen orijinal bir hikaye barındıracak ve oyuncuları James Bond karakterinin yerine sokacak. Bu oyunda ise bahsi geçen karakterin kökenleri anlatılacak, nasıl Ajan 007 olduğundan bahsedilecek. Yani, oyunun herhangi bir film veya TV serisi ile alakası olmayacak; tamamen kendisine ait bir orijinal hikaye ile oyuncuların karşısına çıkacak.

Project 007 oyununun ne zaman ve hangi platformlar için piyasaya sürüleceği henüz bilinmiyor. Zaten bu oyunun net geliştirilme süreci de henüz başlamamış olabilir; IO Interactive, dünya üzerinden en yetenekli geliştiricileri bu proje için stüdyoya almaya hazır olduğunu belirtti. Açıkçası, Hitman gibi bir markadan sonra ekibin yine çok benzer bir ajan oyunu üzerinde çalışması, oyuncuları hayal kırıklığına yaratabilir ama IO Interactive, en iyi bildiği işi yapıyor gibi görünüyor ve bu yüzden de ekibin yeni oyunu için bizler oldukça heyecanlıyız. Peki, bu oyun hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x