PlayStation Wrap-Up 2019 ile oyun geçmişinize bir bakın

2019 boyunca neler oynadığınızı merak etmiyor musunuz?

Spotify gibi uygulamalar, yeni bir seneye girmeye hazırlandığımız zaman hemen sonlandırmaya hazırlandığımız seneye ait bir geriye bakış sistemi hazırlıyor. Bu sistem sayesinde bir sene boyunca neler yaptığımızı görebiliyoruz, ilginç istatistiklere tanıklık edebiliyoruz. Sony de bu sistemi, PlayStation Wrap-Up 2019 olarak oyunculara sundu. Eğer 2019 senesi boyunca bu oyun platformunda neler yaptığınızı merak ediyorsanız ve benzersiz hediyelerin sahibi olmak istiyorsanız, buraya tıklayın!

PlayStation Wrap-Up 2019

PlayStation Wrap-Up 2019 ile nasıl bir oyuncu olduğunuzu öğrenin

Bahsetmiş olduğumuz bu sistem, sizlerin 2019 senesi özetini sunuyor. Öncelikle, 1 Ocak 2019 ile 10 Aralık 2019 tarihleri arasında kaç adet farklı video oyunu oynadığınızı görüyorsunuz. Ardından da içerisinde en çok zaman geçirdiğiniz 3 farklı oyunu görebiliyorsunuz. Mesela, ben 1 sene içerisinde 57 adet farklı oyun oynamışım ve en çok da FIFA 19, Battlefield V ve Destiny 2 oyunlarında zaman geçirmişim. Ardından da en çok oynadığınız oyun türünü, detaylı bir şekilde görebiliyorsunuz.

Ben, 2019 senesi boyunca en çok birinci şahıs nişancı türünden oyunlar oynamışım; bu türde oynadığım oyun sayısı 13 ve toplamda 305 saat geçirip, 66 adet kupa kazanmışım. Bunun ardından, yıl boyunca oyunlarda geçirdiğiniz süreyi de görebiliyorsunuz. Mesela, kaç gün oyun oynadığınız, toplam kaç saat oyun oynadığınız, en çok hangi günde ve hangi saatte oyun oynadığınız sizlere belirtiliyor. Ardından da bazı kupa istatistikleri ve PlayStation Plus bilgileri karşınıza çıkıyor. En sonda da unvanınızı alıyorsunuz.

Eğer PlayStation Wrap-Up 2019 sisteminin sayfasının en sonuna ulaşırsanız, ödüllerinizi de alabiliyorsunuz. Bu ödüller, 7 adet avatar ve 1 adet dinamik tema oluyor. Bahsi geçen avatarların tamamını hemen yukarıdan sizler de görebiliyorsunuz. Dinamik tema da verilen bu avatarlar ile uyum sağlayacak bir şekilde hazırlanmış ve gayet güzel bir hediye eğer bana soracak olursanız.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x