FIFA 19, kutulu olarak her platform için 150 TL oldu

Oyunun Şampiyonlar Sürümü de 200 TL gibi bir fiyat indirimi yaşadı.

FIFA 20 oyununun gösterimine belki de aylar kala Aral Game, D&R, Media Markt, Overgame, Teknosa ve Vatan Bilgisayar platformlarında FIFA 19 oyununun kutulu sürümü indirime girdi. Bu video oyununun standart sürümü 150 TL olurken; Şampiyonlar Sürümü de 500 TL gibi bir fiyata düştü. Bu sürümün de orijinal fiyatı 700 TL idi. Yani, ortada 200 TL’lik bir indirim bulunuyor.

FIFA 19

FIFA 19, 2 Haziran 2019 tarihine kadar indirimde kalacak

Aral Game tarafından gönderilen basın bültenine göre yukarıda bahsetmiş olduğumuz fiyatlandırmalar oyunun tüm kutulu platformları için geçerli. Yani; Nintendo Switch, PC, PlayStation 4 ve Xbox One için bu video oyunu indirime girdi.

Frostbite altyapılı EA SPORTS FIFA 19, saha içinde ve dışında şampiyonların düzeyinde bir deneyim sunuyor. Prestijli UEFA Champions League eklentisi, sahadaki her anınızı kontrol etmenizi sağlayan oyun mekaniği yenilikleri ve eşsiz yeni oynama yolları sunuyor.

Yolculuk: Şampiyon ile dramatik bir şekilde sona eren Alex Hunter’ın hikayesini, popüler FIFA Ultimate Team’e yeni eklenen modu, Kariyer Modu’ndaki yeni ligleri ve daha fazlasını tecrübe edin. Şampiyonlar FIFA 19’da Yükseliyor. Oyun; PC, PlayStation 4 ve Xbox One formatlarında Türkçe metin yerelleştirmesiyle birlikte yayımlanacak.

Resmi maç sunumu, UEFA Champions League, Europa League, Super Cup gibi çeşitli turnuva deneyimleri ve Derek Rae ile Lee Dixon’ın yepyeni maç anlatımıyla çeşitli FIFA 19 modlarında kulüp futbolunu en üst seviyede oynayın.

Aral Game