Haziran 2024 döneminin PlayStation Plus için Oyun Kataloğu serisiyle devasa canavarları alt edin, zekanızı sahaya veya ortaçağ dünyasına taşıyın, gerçeküstü bir post-insan dünyasını keşfedin ve çok daha fazlasını yapın! Monster Hunter Rise, Football Manager 2024, Crusader Kings III, After Us ve daha birçok oyun 18 Haziran 2024 tarihinden itibaren oyunculara sunulacak. Ayrıca, PlayStation Plus Premium kademesine gelen yeni klasik ve sanal gerçekçilik oyun teklifleri de duyuruldu.

Bir hatırlatma olarak, bu ayın başlarında Days of Play kutlamalarının bir parçası olarak bir dizi bonus PlayStation Plus oyunu da duyurulmuştu. Bunlar halihazırda mevcut ve daha fazlasını burada bulabilirsiniz. Şimdi yeni oyun duyurularının her birine daha yakından bakalım.

PlayStation Plus Extra/Premium | Oyun Kataloğu

Monster Hunter Rise | PS4, PS5

Monster Hunter serisinin bu yüksek uçan eklentisinde meydan okumaya yüksel ve ava katıl. Avcınızı kişiselleştirin, 14 benzersiz silah türünden birini seçin, Palico Felyne ve yepyeni Palamute Canyne yoldaşlarınızı yanınıza alın ve zengin ayrıntılara sahip geniş av haritalarını keşfetmek için hazırlanın. İster tek başınıza ister dört kişilik bir ekiple oynayın, akıllı zorluk ölçeklendirmesi adil ve heyecan verici bir savaşı garanti ediyor. Karşı konulmaz Canavar Avcısı döngüsü devam ediyor; her başarılı av, silahlarınızı ve zırhınızı yapmak ve yükseltmek için gereken malzemeleri sağlayarak daha zorlu canavarları avlamanıza ve daha değerli kaynaklar toplamanıza olanak tanıyor.

Football Manager 2024 | PS5

Football Manager 2024 Console sizi gerçek bir futbol menajerinin yerine koyuyor ve hayallerinizi gerçeğe dönüştürüyor. UEFA Şampiyonlar Ligi gibi futbolun en büyük ödüllerini kazanma yolunda rakibi domine edebilecek uluslararası yıldızlarla dolu elit bir kadro kurmakla görevlendirileceksiniz.

Crusader Kings III | PS5

Paradox Development Studio’nun ödüllü strateji rol yapma oyunu Crusader Kings III’te bir ortaçağ hükümdarının hayatını yaşayın! Ortaçağda soylu bir ailenin liderliğini üstlenin, nesiller boyunca gücünü ve itibarını artırın. Bir hükümdar öldüğünde, yerine çok farklı yeteneklere veya ilgi alanlarına sahip olabilecek bir varis geçer ve sizi uzun vadeli planlarınızı ayarlamaya zorlar. Düşmanlarınızı fetheden bir savaş meydanı ustasını oynayın veya gündeminizi ilerletmek için entrikalar ve zehir kullanarak ince bir sır arayıcısını oynayın – hepsi aynı oyunda.

Monster Energy Supercross – The Official Videogame 6 | PS4, PS5

Çamur, ter, eğlence ve adrenalin: İçinizdeki sürücüyü bulun ve Monster Energy Supercross 6 ile aksiyona atlayın! Monster Energy Supercross 2022 Şampiyonası’nın tüm duygularını resmi motosikletler, sürücüler ve pistlerle yaşayın. Oyun deneyiminizin her ayrıntısını özelleştirmek için geniş ayar yelpazesinden yararlanın, gerçekçilik miktarını ve sürüş kolaylığını özgürce seçin. Bu yıl, Supercross 6 tamamen yeni ve benzersiz bir bakış açısını takip ediyor – sizinkini!

After Us | PS5

Fedakârlık ve umut hakkındaki bu dokunaklı hikâyede Dünya’daki yaşama ikinci bir şans vermek için gerçeküstü bir insan sonrası dünyanın köşelerini keşfedin. Yaşamın Ruhu Gaia olarak oynayın ve soyu tükenmiş hayvanların ruhlarını kurtarmak için soyut bir dünyada çarpıcı platform ortamlarında gezinin. Son kaderlerini öğrendikten sonra bu canlıları canlandırın: zıpkınlanan son balina, kafeslenen son kartal, avlanan son geyik ve daha fazlası, kalan yaşamı aramak için çorak topraklarda dolaşan tehlikeli, petrol kaplı Devourers ile karşılaşmalardan sağ çıkın.

Anno 1800 | PS5

Bu şehir kurma gerçek zamanlı strateji oyununda Sanayi Çağı’nın şafağına hoş geldiniz. Yeni teknolojiler, bölgeler ve toplumlar keşfederken, kendi stratejinizi uygularken ve tasarımınıza göre yeni bir dünya inşa ederken tüm zamanların en heyecan verici ve hızlı değişen dönemlerinden birini deneyimleyin. Tek başınıza oynayın ya da PvP veya co-op modlarını oynamak için çevrimiçi modu kullanın: Dünyanın adınızı nasıl hatırlayacağı size kalmış.

Police Simulator: Patrol Officers | PS4, PS5

Hayali bir Amerikan şehrinin polis teşkilatının saflarına katılın ve bir polis memurunun günlük hayatını deneyimleyin. Park ihlalleri ile başlayın ve daha büyük sorumluluklar üstlenmeye kadar ilerleyin. Brighton toplumunun bir parçası olun, mahallenizi tanıyın ve vardiyanız boyunca suçla mücadele ederken bir polis memurunun günlük görevlerini yerine getirin. Her zaman sert ama adil olun: yasalara saygı gösterin ve daha fazla mahalle, bölge ve görevin kilidini açmak için daha fazla deneyim kazanın!

Far Cry 4 | PS4

Her köşesinde tehlike ve öngörülemezliğin gizlendiği, gelenek ve şiddetle dolu bir ülke olan Kyrat’ın uçsuz bucaksız açık dünyasını keşfedin ve gezinin. Siz Ajay Ghale’siniz. Annenizin son arzusunu yerine getirmek için Kyrat’a seyahat ederken, kendinizi diktatör Pagan Min’in baskıcı rejimini devirmek için bir iç savaşın içinde buluyorsunuz.

LEGO The Hobbit | PS4

LEGO Hobbit’in interaktif oyunu, oyuncuların filmlerden en sevdikleri sahnelerle birlikte oynamalarına olanak tanıyor ve Hobbit Bilbo Baggins’in Büyücü Gandalf tarafından Thorin Meşekalkan ve Cüceler Bölüğü’ne yardım etmek üzere işe alınmasını izliyor.

LEGO The Incredibles | PS4

Disney-Pixar filmleri The Incredibles ve Incredibles 2’de suçu ve aile hayatını fetheden Parr ailesinin heyecan verici maceralarını eğlence ve mizah dolu bir LEGO dünyasında yaşayın. LEGO® The Incredibles, oyuncuların şehrin Süper Kötülerini adalete teslim etmek için benzersiz “Süper” yeteneklerini kullanırken aksiyon dolu hikaye bölümlerini ve Municiberg dahil destansı bir merkez dünyayı keşfetmelerini sağlar. Oyuncular ayrıca 2 kişilik co-op modunda aile ve arkadaşlarıyla bir araya gelerek inanılmaz LEGO yapımlarını bir araya getirebilir!

PlayStation Premium | PlayStation VR2 & Klasikler

Kayak VR: Mirage | PS VR2

Kayak VR: Mirage, Sanal Gerçeklik için özel olarak tasarlanmış, güzel ve benzersiz konumlarda dudak uçuklatan ve heyecan verici bir yolculuktur. Tamamen fiziksel olarak doğru kayığımızla kontrol noktalarında manevra yapın ve kendinizi en hızlı olarak taçlandırın ya da rahat bir yolculuk için serbest dolaşım modunu kullanın ve manzaranın tadını çıkarın.

LEGO Star Wars II: The Original Trilogy | PS4, PS5

LEGO’nun sonsuz kişiselleştirme özelliğini Star Wars Bölüm IV-VI’daki destansı hikayeyle birleştiren eğlenceli bir Star Wars galaksisinde oynayın. Kendi oynanabilir Star Wars karakterlerinizi milyonlarca farklı şekilde oluşturun ve özelleştirin, klasik araçlar yapın ve sürün, keşfetmek için inip çıkın ve çok daha fazlasını yapın! İlk olarak PSP’de yayınlanan LEGO Star Wars II: Orijinal Üçleme’nin bu versiyonu ileri sarma, geri sarma, hızlı kaydetme ve özel video filtreleri ile geliştirilmiştir.

Ghosthunter | PS4, PS5

Gece geç saatlerde gelen bir ihbar, Detroit Polis Departmanı’ndan memur Lazarus Jones’u 10 yıl kadar önce korkunç bir cinayetin işlendiği terk edilmiş bir okula götürür. Rutin bir koşu olması gereken olay, işkence görmüş ruh ordularının yanlışlıkla serbest bırakılmasıyla doğaüstü boyutlarda bir felakete dönüşür. İlk olarak PlayStation 2 konsolunda yayınlanan Ghosthunter’ı yukarı render, geri sarma, hızlı kaydetme ve özel video filtreleri ile geliştirilmiş olarak deneyimleyin.

Daxter | PS4, PS5

Sonunda, her şey Daxter’la ilgili! Ve arkadaşı Jak’ı hapishaneden kaçırmak için Haven City’de bir yok edici olarak “kılık değiştirerek” gizlice dolaşmak ona kalmış. Bu karmaşadan kurtulmak için bazı ciddi aygıtlar gerekecek. Orijinal olarak PSP sisteminde yayınlanan Daxter’ı yukarı render, geri sarma, hızlı kaydetme ve özel video filtreleri ile geliştirilmiş olarak deneyimleyin.