PlayStation Plus ile Ağustos 2020’de verilecek ücretsiz oyunlar açıklandı

PlayStation Plus, kaliteli video oyunları vermeye devam ediyor.

Sony Interactive Entertainment, Temmuz 2020 içerisinde PlayStation Plus sisteminin 10. senesini kutlamıştı. Bu kutlama dahilinde de NBA 2K20, Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration Edition ve Erica isimli üç başarılı oyun, oyunculara hediye edilmişti. Ağustos 2020 ile bu kutlama bitecek ama önemli yapıtlar almaya devam edeceğiz; PlayStation Blog üzerinden yapılan açıklamalara göre bahsi geçen abonelik sistemi, önümüzdeki ay Fall Guys: Ultimate Knockout ve Call of Duty: Modern Warfare 2 – Campaign Remastered oyunları ile karşımıza çıkacak. Yani, kaliteli video oyunları verilmeye devam edilecek gibi görünüyor.

PlayStation Plus

PlayStation Plus, birbirinden güzel iki oyunu veriyor

Yapılan açıklamalara göre Fall Guys: Ultimate Knockout ve Call of Duty: Modern Warfare 2 – Campaign Remastered oyunları, 4 Ağustos 2020 tarihinden itibaren indirilebilir olacak. Oyuncular, bu oyunları 31 Ağustos 2020 tarihine kadar kütüphanelerine ekleyebilecek. PlayStation Plus sistemine abone olduğunuz süre boyunca da iki oyunu tamamen sınırsız bir şekilde oynayabilmeniz mümkün olacak. Bu sırada; NBA 2K20, Rise of the Tomb Raider: 20 Year Celebration Edition ve Erica isimli üç başarılı oyunu da 4 Ağustos 2020 tarihine kadar kütüphanelerinize eklemeyi unutmayınız. Üç oyun da denenmeyi bizce hak ediyor.

Sony Interactive Entertainment şirketinin söylediğine göre çoklu oyuncu temelli video oyunları ve çevrim içi deneyimler için PlayStation Plus sisteminin gereksinimi de kısa bir süreliğine kalkacak. Yani, oyunculara aboneliğin zorunlu olmadığı bir dönem hediye edilecek. Oyuncular bu dönemde, normalde aboneliğin gerektirdiği video oyunlarına ve/veya içeriklere erişim sağlayabilecek. Bu olay sadece 8 Ağustos 2020 ve 9 Ağustos 2020 tarihlerinde, tek bir hafta sonu için aktif kalacak. Yani, sistemi denemek için kısıtlı bir vaktiniz olacak. Peki, tüm bu yaşanan gelişmeler hakkında sizler ne düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz!

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x