PlayStation 5 ve Xbox Scarlett için ilk zombi temalı oyun duyuruldu

Warner Bros. Interactive Entertainment ve Turtle Rock Studios ekipleri tarafından geliyor bu video oyunu.

Bir aralar zombi temalı video oyunları oldukça popüler idi. Şu an Battle Royale temalı oyunlar oldukça ön planda olduğu için birçok oyuncu da yeni nesil konsollara artık zombi temalı video oyunlarının geçmeyeceğini düşünüyordu ama tam tersi bir durum yaşandı ve resmi olarak yeni nesil konsollar için duyurulan ilk video oyunu, zombi temalı bir video oyunu oldu.

PlayStation 5 ve Xbox Scarlett için ilk zombi temalı oyun duyuruldu

Back 4 Blood; PC, PlayStation 5 ve Xbox Scarlett için geliyor

Warner Bros. Interactive Entertainment ve Turtle Rock Studios, Back 4 Blood isimli video oyunlarını yeni nesil için, yani PlayStation 5, Xbox Scarlett ve PC için duyurdu. Warner bros. Interactive Entertainment şirketini zaten muhtemelen biliyorsunuzdur. Bu şirket, oyunun dağıtımcısı olacak. Daha önce Evolve oyununu geliştirmiş olan Turtle Rock Studios ise tahmin edebileceğiniz gibi yeni zombi temalı video oyununun geliştirici ekibi olacak.

Ücretli bir video oyunu olacak olan Back 4 Blood, eşli oyuncu temelli, zombi temalı bir nişancı oyunu olacak. Warner bros. Interactive Entertainment ve Turtle Rock Studios taraflarından gelen açıklamalara göre bu video oyunu, topluluğun istediği bir eşli oyuncu temelli oyun olacak. Ayrıca bu oyun ile türün köküne geri dönülecek. PlayStation 4 ve Xbox One için de piyasaya sürülecek olan bu oyun; içerisinde Battle Royale modu bulundurmayan ama PvP ve hikaye modu bulunduran bir video oyunu olacak.

Warner Bros. Interactive Entertainment ve Turtle Rock Studios, şimdilik bu video oyunu hakkında herhangi bir detay açıklamadı ama E3 2019 sırasında Back 4 Blood oyununun gösterileceğini tahmin ediyoruz. Zaten oyun PlayStation 4 ve Xbox One için de çıkacağı için resmi duyuru pek de uzakta olmayacaktır diye düşünüyoruz.

Kurucu

1
Yorumlar

avatar
0 Yorum Konuları
0 Konu Cevapları
0 Takipçiler
 
En Popüler Yorum
En Sıcak Yorum
  Abone Ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir