PlayStation 5 ve PlayStation 5 Pro, birlikte çıkabilir

PlayStation 5 ve PlayStation 5 Pro konsollarının birlikte piyasaya sürülmesini mi tercih edersiniz?

Bu nesil sağ olsun, ara nesil konsollarla tanışmıştık. Xbox One X ve PlayStation 4 Pro, tabii ki o ara konsollar idi. Muhtemelen gelecek nesilde de bu gelenek devam edecek ve bu konu hakkında da sizlere ufak bir söylenti bilgi vermek istiyoruz. Ortaya çıkan yeni söylentilere göre PlayStation 5 ile PlayStation 5 Pro, aynı anda piyasaya çıkacak. Böylece, oyunculara bir alternatif sunulmuş olacak.

PlayStation 5 ve PlayStation 5 Pro

PlayStation 5 ve PlayStation 5 Pro, aynı anda piyasaya sürülebilir

Zenji Nishikawa isimli Japon bir gazetecinin söylediğine göre bahsetmiş olduğumuz iki konsol da Sony tarafından aynı anda piyasaya sürülecek. Kişi tarafından verilen bilgilere göre iki konsol da 2020 senesinde oyuncuların karşısına çıkacak ve bunun sebebi ise oyuncuların, PlayStation 4 Pro konsoluna göstermiş olduğu ilgi. Sony, ortada bir ilgi olduğu için yeni nesilde de oyunculara alternatif sunacak.

Tabii internet aleminde her okuduğumuz yoruma güvenemeyiz. Bizler de zaten çok inanılmayacak olan bilgileri sizlere vermiyoruz. Peki, Zenji Nishikawa tarafından verilen bu bilgi neden internet sitemizde? Çünkü Zenji Nishikawa, oldukça güvenilir bir kaynak olduğunu geçmişte kanıtladı. Kendisi en son, Nintendo Switch Lite konsolunun söylentisini ortaya yaymıştı ve o söylentiler tabii ki doğru çıktı.

Peki, bu söylenti hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Sony, gerçekten de oyuncuların karşısına iki farklı performanstaki konsolu, daha neslin başında çıkartabilir mi? Yoksa bu nesilde olduğu gibi gelişmiş olan konsol, sonradan mı piyasaya çıkar? Tabii bu yorumumuza, söylentinin uymadığını da belirtmek isteriz; Zenji Nishikawa, iki konsolun da aynı anda satışa çıkartılacağını belirtiyor.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x