Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

PlayStation 5 konsolunun geliştirici kitleri bir kez daha görüntülendi

DualShock 5 da bu fotoğrafta görünüyor olabilir.

Geçmişte PlayStation 5 konsolunun geliştirici kitinin görsel tasarımı ortaya çıkmıştı. Bu tasarım, çizim halinde görünüyordu ama o çizimin ortaya çıkmasından sadece birkaç hafta sonra, geliştirici kitinin gerçek bir fotoğrafı da sızdırılmıştı. Birçok kaynak tarafından doğrulanan o fotoğraf, bazı oyunculara yine de inanılabilir gelmemişti. Bugün ise benzer bir fotoğraf daha sızdırıldı ve bu fotoğrafta 1 tane değil, 2 tane geliştirici kiti ve muhtemelen DualShock 5 kontrolcüsü görünüyordu.

PlayStation 5

PlayStation 5, oyuncuların karşısına bir kez daha çıktı

Sizlerin de hemen yukarıdan görebileceği bu fotoğraf, bir Twitter kullanıcısı tarafından paylaşıldı. Bu kullanıcı kimdir, nedir bilemiyoruz ama The Verge ekibinden önemli bir isim, o paylaşımın altına yorum yaparak, fotoğrafta görünen cihazların PlayStation 5 konsolunun geliştirici kitine ait olduğunu belirtti. Bu kişinin söylediğine göre V tasarımının sebebi, konsolların kolaylıkla sıkıştırılabilir, üst üste konulabilir bir hal alabilmesi; geliştiriciler, stres testlerini bu şekilde gerçekleştiriyor.

Yapılan yorumların devamına göre bu geliştirici kitleri; havayı da hem dış yanlarından püskürtüyor, hem de iç taraftaki deliklerden dışarı doğru veriyor. Bu sayede sağlıklı bir hava dolaşımı da elde ediliyor. Bu geliştirici kitlerinin yanında bir de kontrolcü bulunuyor. Bazı oyuncular, bu kontrolcünün DualShock 5 olabileceğini söylüyor ama görsel bulanık olduğu için ve geçmişteki DualShock 5 kontrolcüsüne ait patentlere göre de DualShock 5 ile DualShock 4 birbirine çok benzediği için net bir yorum yapamıyoruz.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x