Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Outriders oyununun ilk oynanış detayları, bolca video ile anlatıldı

Outriders için oynanış sunumu, dünyayı ve hikayeyi, karakter özelleştirmeyi ve karakter sınıfları ile onların güçlerini anlatan bir video yayımlandı.

People Can Fly tarafından geliştirilen ve Square Enix tarafından dağıtımı sağlanacak olan Outriders, ilk olarak karşımıza E3 2019 etkinliği sırasında çıkmıştı. E3 2019 ile duyurulan bu oyun, geçtiğimiz günlerde de ufak bir oynanış videosunu göstermişti bizlere. Bugün ise beklenen oldu ve oyun hakkında adeta oynanış videosu ve haber bombardımanına tutulduk. Sizlere bu oyun hakkında daha çok haber sunacağız ama bu haberimizde, yayımlanmış olan tüm videolara yer vermek istiyoruz.

Outriders

Outriders için dört farklı video yayımlandı

Bu oyun için yayımlanmış olan ilk oynanış videosu, oynanış sunumu olarak geçiyor. Bu video boyunca oyunun geliştirici ekibi, oynanış anları eşliğinde oyunun temelinden, hikayesinden ve düşmanlarından bahsediyor. Bu oynanış sunumunu eğer dilerseniz, haberimizin en tepesinden sizler de izleyebilirsiniz. Bu oynanış videosunda karakterlerin yetenekleri, temel silah kullanımı, hareketler ve çok daha fazlasını da görebiliyorsunuz. Yalnız bu video, oyuncuları pek memnun etmiş gibi görünmüyordu ne yazık ki.

Oynanış sunumu ardından yayımlanmış olan bir başka video ise Outriders oyununun dünyasını ve hikayesini, sinematik sahnelerle bize gösteriyor. Bu videoyu da hemen yukarıdan izleyebilirsiniz. Yalnız, bu sinematik videoyu izleyince aklıma direkt olarak Anthem oyununun geldiğini de belirtmek isterim. Tabii ki iki oyunun da hikayesi aynı değil ama bana soracak olursanız, birçok önemli nokta, Anthem oyununun dünyası ve hikayesi ile benzerlik gösteriyor ve bu orijinallik adına güzel bir şey değil.

Bu video oyunu için yayımlanan üçüncü video da sinematik sahnelerden oluşuyor. Bu görüntülerin YouTube üzerindeki başlığında rol yapma mekaniklerinin derinliği ve karakter özelleştirme konularına yer veriliyor ama biz bu konuların hiçbirinin, birkaç dakikalık bu kısa sinematik videosunda anlatıldığını düşünmüyoruz. Açıkçası, yayımlanmış olan bu video da ne yazık ki bizleri etkilemeyi başaramadı ve biraz da hayal kırıklığına uğradık efendim. People Can Fly, olumsuz anlamda gerçekten şaşırttı bizleri.

Outriders oyununun son videosunda ise karakter sınıflarına ve bu sınıfların kullanabildiği güçlere değiniliyor. Yine çok kısa ve sinematik sahnelerden oluşan bu videoda, oyundaki farklı karakter sınıfları gösteriliyor. Ayrıca oyunun geliştirici ekibinden gelen açıklamalara göre bu oyundaki karakterler, silahlar ve arabalar özelleştirilebilir olacak. Oyundaki hikayede ilerledikçe ve seviye atladıkça, çok daha çılgın teknolojiler görebileceğiz ve güçlü olduğumuzu da farklı yollar aracılığı ile hissedebileceğiz.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x