Reddit üzerinde sıkça AMA yapılıyor. Bu AMA, bizim dilimizde, “Bana istediğini sor.” şeklinde çevrilebilir. Yani bir soru-cevap etkinliği işte. Bahsettiğimiz bu etkinliği geçtiğimiz gün Red Barrels ekibi gerçekleştirdi. Bu ekip ise tabii ki Outlast serisinin geliştirici ekibi. Bahsetmiş olduğumuz etkinlik sırasında geliştirici ekip, birçok farklı soruya cevap verdi. Bu sorular arasında Outlast 3 ile alakalı bir soru da bulunuyordu. Geliştirici ekibin söylediğine göre şu an geliştirilmekte olan Outlast oyunu, Outlast 3 olmayacak. Geliştirici ekip acaba Outlast ile Outlast 2 arasında geçen bir video oyunu yapıyor olabilir mi?

Outlast 3

Outlast 3 yerine nasıl bir oyun gelebilir ki?

Reddit üzerinden gerçekleştirilen bu AMA etkinliğinde, bahsettiğimiz konu ile alakalı sorulan soru, “İlk sorunun ne olacağını biliyoruz: Outlast 3, Nintendo Switch için de gelecek mi?” şeklinde idi. Geliştirici ekip ise bu soruya, “Şu an geliştirmekte olduğumuz Outlast oyunu, o ismi taşımayacak. Bu oyun daha farklı bir deneyim olacak. Oyunun hala erken geliştirilme sürecinde olduğumuz için, bu yeni deneyimin hangi platformlar için geleceğini söyleyemeyiz.” şeklinde yanıt verdi.

Buradaki yeni deneyim, tam olarak ne olacak, bilemiyoruz ama bize soracak olursanız, sanal gerçekçilik temelli bir video oyunu geliştiriyor olabilir bu ekip. Tabii Reddit üyeleri bu cevabı hemen komediye vurdu. Kullanıcıların tahminleri, bahsi geçen markanın Lego oyunu, Battle Royale oyunu, Mario Kart benzeri oyunu ve Smash Bros. benzeri oyunu yanındaydı.

Etiketler:

Yazar Hakkında

Kaan Gezer

Kurucu

Video oyunlarını ve müzik bestelemeyi seven bir kişi.

Tüm yazıları göster