Need for Speed Heat Studio nedir?

Need for Speed Heat için çıkmış olan yardımcı bir mobil uygulama var karşımızda.

EA ve Ghost Games, yakın bir tarihte Need for Speed Heat oyununu piyasaya sürecek. Yalnız, daha bu oyun çıkmadan önce aynı ekipler tarafından bir mobil uygulama olan Need for Speed Heat Studio duyuruldu. Bu uygulama, birçok oyuncunun kafasını karıştırdı ve bizler de şimdi, bu yazımızda, o mobil uygulamanın ne olduğunu, nasıl çalıştığını sizlere anlatmak istiyoruz.

Need for Speed Heat

Need for Speed Heat Studio, keşif ve yaratıcılığa odaklanıyor

iOS ve Android için çıkışını dünya çapında gerçekleştirmiş olan Need for Speed Heat Studio, yukarıda da söylediğimiz gibi yaratıcılığa ve keşfe dayanıyor. Oyuncular, bu mobil uygulama sayesinde ana oyunda yer alan birçok aracı modifiye edebiliyor. Bu noktada; oyuncular hem araçlara yeni parçalar ekleyebiliyor, hem aracın rengini değiştirebiliyor, hem de yapışkanlar ekleyebiliyor.

İşin en iyi yanı ise bu mobil uygulama ile oluşturduğunuz araçları, direkt olarak ana oyuna tek bir tuş ile aktarabiliyorsunuz. İsterseniz Need for Speed Heat oyununu PC, isterseniz Xbox One, isterseniz de PlayStation 4 konsolunda oynayın; bu mobil uygulama ile oluşturduğunuz aracı, hemen ana oyuna aktarabiliyorsunuz ve aracı kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Bahsetmiş olduğumuz mobil yardımcı uygulamasında, oluşturduğunuz araçların fotoğraflarını çekebiliyorsunuz veya arttırılmış gerçekçilik teknoloji sayesinde araçları, gerçek dünyaya aktarabiliyorsunuz. Yalnız, bu teknoloji desteğinin uygulamanın çıkışında yer almayacağını belirtmek isteriz. Mobil uygulamanın arttırılmış gerçekçilik desteği, sonradan bir güncelleme ile eklenecek.

Need for Speed Heat oyununun çıkışına kadar her hafta, bu mobil uygulamaya yeni araçlar eklenecek. Ana oyun çıktığı zaman ise bu uygulamadaki araç kataloğu, olabildiğince yükselmiş olacak. Ayrıca, her hafta oyuna özel araçlar da eklenecek ve bu araçlar, diğer araçlar üzerinde modifiye yaptıkça açılacak. Yani, özel araçları açabilmek için uygulamayı düzenli olarak kullanmak gerekecek.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x