Need for Speed Heat Studio için arttırılmış gerçekçilik özelliği geldi

Artık Need for Speed Heat Studio ile oluşturduğunuz arabalarınızı gerçek dünyaya yansıtabileceksiniz.

EA ve Ghost Games, Need for Speed Heat oyunu daha piyasaya sürülmeden önce bu yapıt için yardımcı bir mobil uygulama piyasaya sürdü. iOS ve Android için aktif olan bu mobil uygulamada oyuncular, her hafta uygulamaya eklenen yeni araçları modifiye edebiliyor ve bununla zaman geçirebiliyor. Bugün ise uygulamaya bir güncelleme geldi; bu güncelleme ile sisteme arttırılmış gerçekçilik teknolojisi katıldı.

Need for Speed Heat

Need for Speed Heat Studio sayesinde arabalarımız gerçek dünyada

Bahsetmiş olduğumuz bu arttırılmış gerçekçilik teknolojisi sayesinde oyuncular, uygulama aracılığı ile oluşturulan ve modifiye edilen araçlarını, gerçek dünyaya yansıtabiliyor. Bu sırada EA, mobil uygulama için bazı mobil veriler de yayımladı. Mesela, oyuncuların bu uygulamada geçirdiği ortalama sürenin 24 dakika olduğu belirtildi ki bizce bu bir uygulama için gayet uzun bir zaman

Tüm bunların haricinde Need for Speed Heat Studio ile 2 milyondan fazla aracın modifiye edildiği de açıklandı. Açıklamaların devamına göre bu 2 milyondan fazla aracın içerisinde yoğunluk gösteren marka ise Nissan idi. Oyuncular en fazla Nissan 180sx 1996, Nissan Skyline GT-R VSpec 1999 ve Nissan 350Z araçlarını modifiye etmekten zevk almış gibi görünüyor.

iOS ve Android için çıkışını dünya çapında gerçekleştirmiş olan bu mobil yardımcı uygulama, yukarıda da söylediğimiz gibi yaratıcılığa ve keşfe dayanıyor. Oyuncular, bu mobil uygulama sayesinde ana oyunda yer alan birçok aracı modifiye edebiliyor. Bu noktada; oyuncular hem araçlara yeni parçalar ekleyebiliyor, hem aracın rengini değiştirebiliyor, hem de yapışkanlar ekleyebiliyor.

İşin en iyi yanı ise bu mobil uygulama ile oluşturduğunuz araçları, direkt olarak ana oyuna tek bir tuş ile aktarabiliyorsunuz. İsterseniz Need for Speed Heat oyununu PC, isterseniz Xbox One, isterseniz de PlayStation 4 konsolunda oynayın; bu mobil uygulama ile oluşturduğunuz aracı, hemen ana oyuna aktarabiliyorsunuz ve aracı kullanmaya başlayabiliyorsunuz.

Mavi Kol
Kurucu

Yorumlar

avatar
  Abone Ol  
Bildir