NBA 2K21 için MyCareer modunun gösterildiği bir video yayımlandı

Mevcut nesil için de senaryolu bir MyCareer modunu geleceği belli oldu.

Çıkışını 4 Eylül 2020 tarihinde; PC, PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch ve Google Stadia için gerçekleştirecek olan NBA 2K21 için artık heyecan dorukta. Bu oyunun yayıncısı ve geliştirici ekibi tarafından yayımlanan yeni videoları da çıkış günü yaklaştıkça daha fazla görmeye başladık. Okumakta olduğunuz haber yazımızda da bahsi geçen oyunun PC ve mevcut nesil oyun konsolları için gelecek olan sürümündeki MyCareer moduna dair bir video bulunuyor. Bakalım sevilen basketbol oyunu serisinin bu yeni oyununda, bahsi geçen oyun moduna dair ne gibi yenilikler karşımıza çıkacak?

NBA 2K21

NBA 2K21, yine eğlenceli bir MyCareer moduna sahip olacak

Haber yazımızın en üst kısmında yer alan videoyu izlediğimizde pek çok kişinin tahminlerinde yanıldıklarını görüyoruz. Bahsettiğimiz tahminlere göre, NBA 2K21 oyununun mevcut nesil için gelen sürümünde detaylı bir MyCareer modu yer almayacaktı. Oysa bahsettiğimiz videoyla görüldü ki sinematik sahneler içeren ve geçmiş yıllara göre önemli farklılıklar içeren bir MyCareer modu bizleri bekliyor.

Gösterilenlere göre bu yılki MyCareer macerasında Junior takma isimli bir karakter yönetilecek. Bu oyuncuyla lise liglerinde başlayan mücadele, NCAA ve son olarak NBA sahalarına taşınacak. Muhtemelen oldukça uzun bir hikaye anlatımı bizlerle olacak fakat lise ve kolej liglerinin uzunlukları muhtemelen kısa tutulacaktır. Hikaye anlatımının ne kadar detaylı olacağını şimdiden göremiyoruz ama MyCareer modunu sevenler, muhtemelen ihtiyaç duydukları içeriklere bahsettiğimiz mevcut nesil sürümüyle de ulaşacaklar.

Tüm bunlarla birlikte birkaç senedir bu serinin oyunlarında yer alan The Neighborhood isimli alan bu kez 2K Beach bölgesini kapsayacak. Basketbol unsurlarıyla dolu olan harika bir plajda sosyalleşecek olan oyuncular, eğlenceli aktivitelerle vakit geçirebilecekler. Yayımlanan videodan gördüğümüz kadarıyla bu alanda alışıldık mağaza, antrenman ve maç sahaları olmak üzere pek çok unsur yeniden yer alacak. Bazı yeni küçük oyunlar da bu eğlence dolu alanda bulunacak.

Yeni etkinliklerle birlikte yayımlanan yeni videoda, sosyalleşme alanında yapılabilecek olan bazı etkinliklerin göründüğünü de söylemeden geçmeyelim. Özellikle yeni dans animasyonları, oyuncuların daha eğlenceli vakit geçirmesi için etkili olacaktır. Üst kısımda da belirttiğimiz gibi NBA 2K21 için yayımlanan MyCareer modunun tanıtım videosunu, haber yazımızın en üst kısmından seyredebilirsiniz.

Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x