Ekibimize yeni yazarlar arıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.
NBA 2K20
NBA 2K20
NBA 2K20
NBA 2K20
NBA 2K20
NBA 2K20

NBA 2K20 oyununun ilk görselleri yayımlandı

NBA 2K20 ile NBA 2K19 arasında neredeyse hiçbir fark bulunmuyor.

Take-Two Interactive ve 2K Games ekiplerinin her sene düzenli olarak piyasaya sürdüğü oyun serilerinden olan NBA 2K, bu sene de NBA 2K20 oyunu ile karşımıza çıkacak. Bugün ise geliştirici ve dağıtımcı ekip, oyunlarının ilk görsellerini yayımladı. Bu görsellerde LeBron James, Anthony Davis, Jimmy Butler ve Kemba Walker isimli basketbolcular yer alırken; sizler de kendilerini hemen yukarıdaki galerimizden görebilirsiniz.

NBA 2K20

NBA 2K20, pek de farklı görünmüyor

Haberimizin en başındaki galeriden başka sizlere verebileceğimiz pek de fazla bilgi bulunmuyor. Yalnız, bu görseller hakkında bazı yorumları sizlere iletebiliriz. Öyle ki geçmişteki spor oyunlarının 1999 sürümü ile 2000 sürümü arasında ciddi anlamda fark bulunuyordu.

Bu fark, özellikle de FIFA serisinde gözleniyordu. Şimdi ise günümüzde, 2019 ile 2020 senelerinin arasında ne yazık ki pek bir fark bulunmuyor. NBA 2K20 oyunu da gösterildi, FIFA 20 de. Oyuncular ise bu iki oyundaki görsel anlamdaki ilerleyişten pek memnun olmadı.

İnternet alemindeki yorumlara baktığımız zaman oyuncuların bu oyun ile serinin bir önceki oyunu arasında hiçbir fark göremediğini okuyabiliyoruz. Tabii ki görsel anlamda birkaç ufak değişiklik bulunuyor ama o birkaç ufak değişiklik, böylesine önemli bir çıkış için ne yazık ki yeterli değil. Yine NBA severlerin bu video oyununu kaçırmadan alacağını düşünüyoruz. Henüz bu oyunun rakibi olan NBA Live 20 duyurulmadı ama o oyunun performansına bakacak olursak, yine bir başarısızlık ortaya çıkacağını düşünüyoruz.