Ekibimize yeni yazarlar arıyoruz. Detaylı bilgi için lütfen buraya tıklayınız.

NBA 2K19: MyPlayer en iyi şekilde nasıl geliştirilir?

NBA 2K19 içerisindeki MyPlayer sayesinde kendi oyuncunuzu oluşturabilirsiniz ama bu oyuncu nasıl geliştirilecek?

NBA 2K19 içerisinde MyPlayer aracılığı ile kendi basketbol oyuncunuzu oluşturup, onu geliştirebiliyorsunuz. Tabii bu gelişim, oyunun size az az verdiği VC ile yapılıyor. Bu durumda da oyuncular, karakterlerinin her şeyini rahat rahat geliştiremiyor. Bu yüzden de şimdiki rehber yazımızda, MyPlayer üzerindeki oyuncumuzun en iyi şekilde nasıl geliştirilebileceğinden bahsedeceğiz. Hazır mısınız?


İnternet sitemizde göz atabileceğiniz daha başka rehberler de var. Mesela, MyPlayer üzerinden karakterinizi en iyi nasıl geliştirebileceğinizi ve MyCareer ile en etkili şekilde nasıl VC kazanabileceğinizi rehberlerimiz aracılığı ile öğrenebilirsiniz. Başarı getirebilecek oyun tarzı ve taktikleri ve oyuna yeni başlamış olan oyunculara ipucu verdiğimiz içeriklerimize da göz atabilirsiniz tabii ki.

NBA 2K19 için yeni rehber oluşturmayı ve halihazırda yayımlanmış rehberleri güncellemeyi bıraktık. NBA 2K20 oyununun çıkışı ile tekrardan rehber üretimine başlayacağız.


NBA 2K19: MyPlayer en iyi şekilde nasıl geliştirilir?

Zorluk ayarlarını, MyPlayer ile bağlantılı olarak ayarlayın

Eğer NBA 2K19 içerisinde kendi karakterinizi oluşturduktan sonra çok önemli bir şeyi düşünmeniz gerekiyor: Oyunda en çok hangi oyun modlarını oynayacaksınız ve amacınız ne olacak? Eğer MyCareer üzerinde yoğunlaşacaksanız, öncelikle daha gerçekçi ve daha organik bir gelişim için zorluk seviyenizi All-Star veya Superstar yapmanızı öneriyoruz. Tabii zorluk seviyenizi bu kadar yükseltmek isterseniz de dert etmeyiniz, en düşük seviyede oynasanız bile aranan çekişmeyi zaten PARK ve Pro-Am modlarında bulabileceksiniz.

Şimdi konuyu VC üzerine getirelim. Bu diyeceğimiz şey, özellikle oyunu düşük zorluk seviyesinde oynayacak olan oyunculara geliyor: NBA 2K19 içerisindeki tüm oyun modlarını oynayın. Şu an oyunun içerisinde bolca VC kaynağı bulunuyor ve bu kaynakların hepsi de birer oyun modu. Bu yüzden, maksimum seviyede VC kazanabilmek için oyunun size sunduğu her oyun modunu deneyimlemenizi öneriyoruz.

Tabii bu sırada 1’den fazla MyPlayer bulundurmak da hiçbir zaman kötü bir fikir olmaz. Eğer oluşturacağınız her karakter, farklı bir yapıda olursa, farklı şekillerde ve daha yüksek oranlarda VC kazanabilirsiniz. Kazandığınız VC, karakterler arasında paylaşılmaz; oyunda sadece 1 adet cüzdan bulunuyor. Siz, o cüzdan içerisinden istediğiniz karaktere, istediğiniz kadar harcama yapabiliyorsunuz.

Nasıl bir oyuncu olmak istediğinizi iyi planlayın

MyPlayer ile oluşturulan karakterin ne yönde iyileştirilmesi gerektiğini iyi bilin. Bunu bilebilmek için de internette gezinmenize gerek yok. The Prelude öncesinde NBA 2K19 tarafından sunulan rehber, sizin en iyi şekilde karakterinizi ilerletebilmeniz için yeterli bir seviyede.

Tüm bunların haricinde, sadece gerekli olan özellikleri iyileştirmeyi de unutmayın. Mesela, eğer siz Pure Post Scorer olacaksanız ve 6’11” ile 7’3″ arası oluşturduysanız oyuncunuzu; Blocking ve Strength değerlerini iyileştirmenize gerek kalmayacak. Neden mi? Çünkü karakterinizi o boylarda oluşturduğunuz için zaten normalden daha yüksek Blocking ve Strength değerlerine sahip olacaksınız.

Bu konu hakkında son olarak Badge sisteminin, diğer güçlendirmelerden daha önemli olduğunu belirtmek istiyoruz. Mesela, karakteriniz 80 ile 85 arasında iken Limitless Range, Deep-Range Deadeye ve Corner Specialist kullanırsanız, daha rahat bir şekilde üçlük atarsınız. Öbür türlü, karakterinizi 90 güç üzerine çıkartıp, Pure Sharpshooter olmanız gerekmekte. Bu yüzden önceliğinizin Badge sisteminde olması daha mantıklı.

Kurucu

1
Yorumlar

avatar
0 Yorum Konuları
0 Konu Cevapları
0 Takipçiler
 
En Popüler Yorum
En Sıcak Yorum
  Abone Ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir