MultiVersus oyununun savaş biletleri 10 USD olacak ve 50 seviyeden oluşacak

MultiVersus oyununun birinci sezonu çok yakında başlayacak.


MultiVersus oyununun birinci sezonuna ait olan savaş bileti, geliştirici ekip olan Player First Games tarafından yapılan açıklamalara göre 50 seviyeden oluşacak ve 10 USD üzerinden satılacak. Stüdyonun kurucu ortağı ve MultiVersus yapıtının oyun yönetmeni olan Tony Huynh, bu hafta Twitter üzerinde ilk sezonun savaş biletinin boyutunu ve fiyatını tartıştı. Bu konu hakkında, “Savaş bileti sanırım 950 Gleamium ile satılacak ve 50 seviyeden oluşacak.” dedi.

MultiVersus

Bahsi geçen bu video oyununun beta sürümünde mevcut iki tür para birimi var. Bunlar, normal oyun yoluyla kazanılabilen altın paralar ve yalnızca gerçek parayla satın alınabilen Gleamium. Gleamium şu anda dört paket halinde mevcut olup, 1000 adetinin fiyatı 10 USD. Şirket, MultiVersus oyununun açık betasını erken erişimde 19 Temmuz 2022 tarihinde, sezon öncesi dönem olarak başlattı. 8 Ağustos 2022 tarihine kadar geçerli olan sezon öncesi savaş bileti, tüm oyuncular için kazanılabilir ödüller sunan ücretsiz bir seçenek ve kazanılabilir kozmetiklerin en yüksek seviyesine erişim sunan ücretli bir sürüm de içeriyor.

Her iki sezon öncesi savaş bileti, 15 seviyeye sahip ve bu seviyelerde karakter görünümü, profil simgeleri, tecrübe puanı, para birimleri ve diğer kozmetikler ögeler bulunduruyor. Mevcut haliyle, oyuncuların MultiVersus içerisindeki her şeyin kilidini açmak için en az 250 USD harcaması da gerekecek. Player First Games, 5 Ağustos 2022 ile 7 Ağustos 2022 tarihleri ​​arasında gerçekleşecek olan bir etkinlikten sonra yayımlanacak bir güncelleme setinde Wonder Woman ve Bugs Bunny karakterlerini güçlendireceğini de söyledi. Bu değişiklikler muhtemelen MultiVersus oyununun birinci sezon güncellemesi ve 9 Ağustos 2022 tarihindeki yeni savaş bileti ile birlikte gelecek.