Mortal Kombat 11: Ultimate oyunundan Rain’in oynanış görüntüleri yayımlandı

Mortal Kombat 11: Ultimate, sonunda Rain isimli kritik dövüşçüye kavuşuyor.

Warner Bros. Interactive Entertainment ve NetherRealm Studios, Rain’in dönüşünü gösteren yeni bir Mortal Kombat 11: Ultimate oyunundan oynanış videosu yayımladı. Argus’un oğlu olan Rain, su ve şimşekleri kullanmasına, daha önce bilinmeyen bir su alemine boyutsal yarıklar açmasına ve hatta saldırılardan kaçınmak için kendini sıvılaştırmasına izin veren sihirli bir güç kullanıyor. Edenia’nın panteonundaki yeri için savaşırken, rakiplerini kesmek ve bıçaklamak için ölümcül bir katarla donatıldı bu karakter. Rain, bahsi geçen oyun ve Kombat Pack 2 isimli ek paketin bir parçası olarak 17 Kasım 2020’de kadroya katılıyor.

Mortal Kombat 11: Ultimate

Mortal Kombat 11: Ultimate, kendisini bir kere daha gösteriyor

Mortal Kombat 11 oyununa zaten sahip olan oyuncular, Kombat Pack 2 isimli paketi ön sipariş ederek deneyimlerini yükseltebilirler. Bu oyunun mevcut sahipleri ayrıca Kombat Pack 1 ve Aftermath isimli genişletme paketini de satın alabilirler. Bahsi geçen nihai sürümün ve Kombat Pack 2 isimli ek içeriklerin ön siparişleri de Dark Web Noob Saibot, HCF Liu Kang ve Blood Moon Skarlet de dahil olmak üzere üç yeni karakter görünümü varyantı içeren Time Warriors isimli dış görünüm paketini oyun çıkışı sırasında alacak. Bu sayede oyuncular, en sevdikleri karakterlerin görünüşlerini değiştirebilecek.

Mortal Kombat 11: Ultimate, daha önce piyasaya sürülen ana oyunu, Kombat Pack 1 ve Aftermath isimli genişletme paketi ile birlikte yeni oynanabilir dövüşçüler olan Rain; Mileena ve Rambo isimlerini içeren Kombat Pack 2 isimli paketin eklenmesiyle nihai deneyim sunuyor. Bu yeni paketin PlayStation 5, PlayStation 4, PlayStation 4 Pro, Xbox Series X, Xbox Series S, Xbox One, Nintendo Switch, PC ve Google Stadia platformlarında 17 Kasım 2020’den itibaren dünya çapında piyasaya sürülmesi planlanıyor. Ek olarak, bu oyunların sahipleri; PlayStation 4 veya Xbox One konsollarındaki yeni alıcılar, oyunlarının yeni nesil sürümlerine ücretsiz yükseltmelere erişim sağlayabiliyor.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x