Microsoft, X019 sırasında 24’den fazla oyunu ilk defa oynanabilir olarak sunacak

X019, gerçekten oyun temelli bir etkinlik olacak gibi görünüyor.

Önümüzdeki günlerde Xbox ve Microsoft tarafından gerçekleştirilecek olan X019 etkinliği hakkında yeni detaylar almaya devam ediyoruz. Microsoft tarafından geçtiğimiz günlerde yapılan bazı açıklamalara göre bu etkinlik; oyunlar, oyunlar ve oyunlar ile alakalı olacaktı. Bugün de yapılan açıklamalara göre etkinlik sırasında 24’den fazla video oyununun oynanabilir demoları, ilk defa oyunculara sunulacak.

X019

X019, oyuncuları oyuna doyuracak

14 Kasım 2019 tarihinde başlayacak olan bu etkinlik, açıklamalara göre öncelikle yüksek klas bir Xbox deneyimi sunacak. İngiltere, Londra’daki Copper Box Arena içerisinde gerçekleştirilecek olan bu etkinlik, en iyi ve en yeni video oyunlarının ilk oynanış deneyimleri ile şenlenecek. Tabii bu oyunları deneyebilmek için oynanış alanında olmanız gerekecek; Microsoft, çevrim içi bir şekilde bu oyun demolarını oyunculara yayımlamayı planlamıyor gibi görünüyor; en azından şimdilik.

Tüm bunların haricinde, etkinlik alanında Xbox Game Studios çatısı altındaki en başarılı oyun geliştiricileri bulunacak. Bu geliştiriciler, Xbox ve Microsoft ile birlikte panel düzenleyecek ve projelerinden bahsedecekler. Oyuncular, bu geliştiriciler ile tanışabilecek ve imzalı fotoğraflar alabilecek. Ayrıca, etkinlik alanında birbirinden benzersiz aktiviteler bulunacak ve açıklamalara göre bu aktiviteler, oyuncuları birbirine bağlayacak.

Peki, yapılan tüm bu açıklamalar hakkında sizler neler düşünüyorsunuz? Microsoft ve Xbox ekipleri, belli ki X019 etkinliği ile gerçekten video oyunlarına odaklanmak istiyor. Sizce bu ekipler tarafından yeni bir oyun duyurusu yapılabilir mi etkinlik sırasında veya Microsoft Flight Simulator gibi merakla beklenen video oyunları hakkında önemli bilgiler alabilir miyiz? Dediğimiz gibi yorumlarınızı mutlaka bekliyor olacağız efendim.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x