Microsoft Flight Simulator, yeni neslin gücünü yeni görsellerle gösterdi

Microsoft Flight Simulator oyunu haricinde, Bless Unleashed ve Grounded için de yeni haberlerimiz bulunuyor.

Microsoft Flight Simulator oyununun geliştirici ekibi, önümüzdeki iki hafta boyunca yayımlanacak olan iki farklı videonun duyurusunu yaptı. Bu video oyunu için belgesel tadında, geliştirilme sürecinden gelen tanıtım videoları bir yana, bir de bu ekip yepyeni görseller yayımlamayı çok seviyor. İşte bugün de o belgesel tadındaki videolar duyurulurken, oyun için yeni görseller de yayımlandı. Bu görsellerin tamamına ne yazık ki internet sitemizde yer veremiyoruz; tüm görselleri buradan görebilirsiniz efendim.

Microsoft Flight Simulator

Microsoft Flight Simulator, yeni neslin gücünü evimize getirdi

Bahsi geçen bu video oyununun geliştirici ekibinden gelen açıklamalara göre bu belgesel tadındaki videoların altıncı bölümü, önümüzdeki hafta çıkışını gerçekleştirecek. Bu video sırasında oyunun geliştirici ekibi, hava limanlarına değinecek. Yedinci bölüm ise 5 Mart 2020 tarihinde oyuncularla buluşacak ve o videonun konusu da IFR olacak. Bu sırada, oyunun alfa sürecinin yeni davet dalgaları da aktif hale geldi. Yani, bu oyunun alfa sürecine katılmak istediyseniz, davetiniz ulaşmış olabilir efendim.

Haberimizi sonlandırmadan önce Microsoft şirketinin çatısı altında yer alan iki farklı oyun hakkında da bilgi vermek isteriz. Bu oyunlardan ilki, Bless Unleashed ve yapılan açıklamalara göre bu oyun Xbox One için 12 Mart 2020 tarihinde çıkışını gerçekleştirecek. Bir MMORPG olan Bless Unleashed, kapalı beta süreci ile kısmen ilgi çekmişti. Tabii bir de Obsidian Entertainment var. Xbox Game Studios ile oyun geliştiren Obsidian Entertainment, Grounded isimli oyunları için yakın zamanda bir video yayımlanabileceğini belirtti.

Kurucu

1
Yorumlar

avatar
1 Yorum Konuları
0 Konu Cevapları
1 Takipçiler
 
En Popüler Yorum
En Sıcak Yorum
  Abone Ol  
En Yeniler En Eskiler En Beğenilenler
Bildir
Yusif Bayramli
Üye
Yusif Bayramli

Oyun Muazzam Gözüküyor.