Bizimle birlikte çalışacak yeni yazarlar arıyoruz. Detaylar için lütfen buraya tıklayın.

Marvel’s Spider-Man için devam oyunu, tahmin edilenden daha erken gelebilir

Marvel's Spider-Man, PlayStation 5 konsolunun çıkış oyunu olarak mı gelecek?

Geçtiğimiz senelerde PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro için çıkışını gerçekleştirmiş olan Marvel’s Spider-Man için kesinlikle bir devam oyunu gelecek. Bunu, oyunun final sahnesinden çok rahat bir şekilde anlayabiliyoruz. Asıl soru, bu devam oyununun ne zaman gelecek olmasıydı. İnternet aleminde bu video oyununun 2022 civarlarında çıkacağı konuşuluyordu ama güvenilir bir kaynaktan gelen söylentilere göre bu devam oyunu, tahmin edilenden çok daha erken bir tarihte gelecek.

Spider-Man

Marvel’s Spider-Man, ikinci oyunu ile çok yakında karşımıza çıkabilir

Daha önce Game Informer ile editör olarak çalışmış ve sektör içinden doğru bilgiler sızdırmış olan Imran Khan, Kinda Funny Gamescast programında yer aldı. Bu program sırasında da kendisi; yeni Marvel’s Spider-Man oyunu hakkında çok şey bildiğini, bunları söyleyemeyeceğini ama oyunun tahmin edilenden çok daha yakın bir tarihte geleceğini belirtti. Hatta Imran Khan tarafından yapılan açıklamalara göre şu anki plan; bu devam oyununu 2021 senesinin sonlarına doğru PlayStation 5 için piyasaya sürmek.

Bu noktada, 2021 gibi bir tarihin şaşırtıcı olduğunu söyleyebiliriz. Belki sizler bu oyunun PlayStation 5 konsolunun çıkışı ile geleceğini tahmin ettiniz; belki de 2022 ile 2023 tarihlerini kafanızda canlandırdınız ama 3 senelik bir geliştirme süreci, bir devam oyunu için bizce uygun görünüyor. Tabii işin içinde Sony olduğu için belki kalite bakımından geliştirilme süreci daha uzun olabilir; bu konuda yorum yapamıyoruz. Fakat durum böyleyse, belki planlanan tarihten önce bir ertelenme yaşanabilir.

Kurucu
Abone Ol
Bildir
guest
0 Yorum
Satır Arası Geri Bildirimler
Tüm yorumlara bak.
0
Yorumlarınızı merakla bekliyoruz. x
()
x